2. ročník Folklór pod Kľakom

28.07.2018 - 11:00 - 18:00
Tóny ľudovej hudby a spev piesní v podaní šikovných folkloristov sa budú ozývať medzi horami dňa 28.7.2018 na Fačkovskom sedle pri Salaši Kľak.

Tóny ľudovej hudby a spev piesní v podaní šikovných folkloristov sa budú ozývať medzi horami dňa 28.7.2018 na Fačkovskom sedle pri Salaši Kľak. Príďte si vychutnať tradičnú slovenskú atmosféru plnú folklóru, kde sa predstavia nielen okolité skupiny a súbory. Tešiť sa môžete na Nebeskú muziku z Terchovej, sestry Bacmaňákove a tiež na známy folklórny súbor Vršatec z Dubnice nad Váhom. Tak ako minulý rok tak aj tento si budeme pochutnávať na tradičných jedlách z obcí, bude nás čakať množstvo stánkov s produktmi, ukážky remeselníkov a mnoho ďalších. Všetkých, ktorí majú srdce pre folklór pozývame k nám na folklórne podujatie, ktoré bude priamo pod Kľakom.

FOLKLÓR POD KĽAKOM II.ROČNÍK – HLAVNÝ HOSŤ FS VRŠATEC

Celodenný kultúrny program s ľudovou zábavou, tradičnými ľudovými jedlami, ľudovými remeslami, súťaže, drevený kolotoč. Účinkujúci: FS Vršatec, Sestry Bacmaňákové, Fatranská muzika, Nebeská muzika, Mala Lubena, Frivaldzanka, Fsk Kľak, Fsk Hájiček.

Brány a vstupy pri Salaši Kľak sa otvárajú od 9:00 hod.

Vstupneky online tu

2. ročník Folklór pod Kľakom

 

Hlavné menu