
Bojnická Lipa kráľa Mateja 2025 - Prehliadka veteránov so spanilou jazdou
Prehliadka veteránov so spanilou jazdou.
Hurbanovo námestie, Bojnice
už túto sobotu 7. a nedeľu 8. mája 2022 na Hurbanovom námestí pozrieť ukážky tradičných ľudových remeselníkov, zakúpiť si ľudovo-umelecké výrobky a rôzny tovar či špeciality. Pripravený je aj program pre veľkých i malých.
A v nedeľu 8. mája od 15.00 h je pri príležitosti Dňa matiek pripravený program na Hurbanovom námestí pred kultúrnym centrom, kde najprv vystúpia deti ZŠsMŠ a ZUŠ Bojnice a následne budú Oslavy Dňa matiek pokračovať muzikálovým predstavením NA SKLE MAĽOVANÉ v podaní Divadla Oskar.
* CENTRUM mesta Bojnice bude počas 25. Bojnického jarmoku ZATVORENÉ. Autobusy budú premávať po Okrajovej ulici. Parkovanie je zabezpečené na mestských parkoviskách pod Hotelom Régia (6€/deň).
Pozrite si program Bojnický jarmok 2022
Prehliadka veteránov so spanilou jazdou.
Multižánrový umelecký festival, remeslá, 100 umeleckých remeselníkov, výtvarné umenie, pouličné umenie, latino tancovačka.
Nechajte sa uniesť do sveta fantázie, ktorý pre Vás vytvorili miestni umelci a remeselníci...
Milovníkov literatúry, spisovateľov, nádejných autorov a čitateľov pozývame na slávnostné vyhodnotenie súťaže Literárna jar Ondreja Čiliaka 2025. Prvým bodom programu bude workshop účastníkov s porotcami súťaže, ktorý sa uskutoční v piatok, 6. júna 2025 o 15.00 hod. v budove knižnice na Záhradníckej 21. Vyhodnotenie a program sa uskutočnia v piatok 6. júna 2025 o 17.00 hod. v sále Regionálneho kultúrneho centra na Záhradníckej 19 v Prievidzi.