Haluškové slávnosti u Pacha 2014

31.05.2014 - 13:00
V sobotu 31. mája 2014 sa v Kolibe Pacho uskutoční už v poradí III. ročník pretekov vo varení halušiek s názvom Haluškové slávnosti 2014.

Slávnosti bude spríjemňovať bohatý kultúrny program a samozrejme dobré jedlo.

Milovníkov dobrého jedla a zábavy pozývame na III. ročník pretekov vo varení halušiek s názvom Haluškové slávnosti 2014, ktoré sa uskutočnia 31. mája 2014 v Kolibe Pacho neďaleko Prievidze. Pre návštevníkov je pripravený bohatý kultúrny program, ktorý počas dňa budú zabezpečovať folklórne skupiny Vtáčnik, Rozsutec, Hájiček a Sielnica.

V priebehu podujatia vystúpi aj heligonkárka a speváčka Vlasta Mudríková zo Skalitého a heligónová kapela Heligonkári zo Záhoria. Celým programom bude návštevníkov sprevádzať známy herec, zabávač, moderátor a gurmán Ivan „Tuli“ Vojtek.

Samozrejmosťou bude súťaž družstiev vo varení a v jedení halušiek. Pre najmenších sú pripravené aj rôzne atrakcie a kolotoče. Zaujímavosťou bude možnosť absolvovať vyhliadkový let vrtuľníkom Robinson 44. Na záver Haluškových slávností 2014 je pre návštevníkov pripravený opiáš pri muzike. Začiatok podujatia je naplánovaný na 13.00 hod. Návštevníci uhradia pri vstupe konzum v hodnote 2.50 €, deti majú na podujatie vstup zdarma.

Hlavné menu