Quantcast

KNIHOTÚRY - jún venovaný deťom

Iné akcie
Námestie slobody Prievidza
Od do

Kultúrne  a spoločenské stredisko v spolupráci s Mestskou knižnicou M. Mišíka v  Prievidzi si na celý mesiac jún pripravili bohatý program pre deti.  Nenechajte si ujsť skvelé  podujatia s významnými literárnymi hosťami,  ktoré prinášame pod názvom KNIHOTÚRY! Pridajte sa k nám a spoločne v  sebe nájdeme záujem o písmenká, rozvinieme schopnosti čítať si sám pre  seba, vyformujeme vlastný čitateľský vkus, zistíme ako písať a  ilustrovať knižky a ešte mnoho iného.

Začíname už vo štvrtok, 3.  júna 2021 o 9.30 h, keď budeme "Očarení čítaním" s detskou  spisovateľkou Gabrielou Futovou. Počas celého júna, každý štvrtok a  piatok, sa tešíme na stretnutia s deťmi, ktoré budú aktívnou súčasťou  čitateľskej komunity. Čaká nás Satelit kultivovaného čítania v podaní  pána Mrkvičku, Od príbehov k obrázkom, Československé čítanie, Zdieľané  príbehy, ale aj divadielka pre deti v podaní Divadla Fí a Divadla na  hojdačke.

Väčšina podujatí sa uskutoční na Námestí slobody, na  trávniku za pódiom, kde sa budeme snažiť navodiť príjemnú atmosféru na  dekách a tulivakoch. V prípade nepriaznivého počasia sa podujatia  presúvajú do pobočky mestskej knižnice (Ul. P. Dobšinského, Zapotôčky).  Podujatia sú organizované pre školy, ale veľmi radi privítame aj  verejnosť.

Podujatia sa uskutočnia v rámci projektu KNIHOTÚRY, ktoré z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.


Odporúčané akcie