Leto ...plné podujatí!

04.07.2014 - 17:00 - 14.09.2014 - 18:00
Leto už je za dverami!

Aj tento rok sme pre Vás pripravili bohatý program na celé leto! Začíname už 4. júla Pietnou spomienkou pri Súsoší sv. Cyrila a Metoda. Určite si nenechajte ujsť Letnú čitáreň na Námestí slobody, ktorá Vám bude k dispozícii od 7. júla do 16. augusta 2014, pondelok až piatok od 10.00 do 18.00 h. Určite nájdete dobrú knihu alebo časopis, ktorý si môžete prečítať "ako v obývačke". Pre deti sú pripravené rôzne hry, farbičky, omaľovánky a tvorivé dielne.

V rámci Letnej čitárne si môžete prísť užiť aj Umenie v obývačke, kde sme pre Vás pripravili 4 večery v duchu filmovej animácie, poézie, fotografií a filmu, so začiatkom vždy o 20.30 h. Viac informácií nájdete na plagátoch!

26. júl sa bude niesť v znamení Anna Bálu, kde je pre Vás pripravená tradičná letná tancovačka venovaná všetkým Annám. Do tancu Vám zahrá hudobná skupina Forever Music Band. Samozrejme, nebudú chýbať lampióny a občerstvenie! Začíname o 19.00 h!

Ani tento rok nevynechá naše mesto Bažant Kinematograf, ktorý so svojim autobusom premietnu 4 filmy: Okresný prebor, Kandidát, Tigre v meste a eŠTBák v dňoch 3. - 6. augusta od 21.00 h na Námestí slobody. Občerstvenie nebude chýbať!

Polovica augusta je charakteristická Prievidzskými hodmi! Čakájú nás Hody pri dychovke, Prievidzská púť k Nanebovzatej Panne Márii a tiež spustenie vonkajšieho osvetlenia Mariánskeho kostola v Prievidzi! Viac informácií na plagátoch!

Nestihli ste dovolenku? Alebo nemôžete ísť na dovolenku? Pripravili sme pre Vás Mediteránske večery na terase Green Boxu na Námestí slobody. Palmy, piesok, fotenie s morskou pannou a plavčíkom, drinky a hudba! V dňoch 19. - 21. augusta sa budete cítiť ako pri mori!

Viac info o podujatiach:

Letná čitáreň opäť na námestí!

 

Prievidzské hody 2014

 

Hlavné menu