Motivačná prednáška s Pavlom "Hirax" Baričákom

02.05.2017 - 18:00
Cubano Project sa rozhodol využiť "veľkosť" našej vybudovanej salsa komunity a tým pomôcť mladému talentu, ktorý to potrebuje...

Pozývame Vás na charitatívnu akciu - motivačnú prednášku Pavla „Hirax" Baričáka, autora mnohých bestsellerov, ktorá sa uskutoční v utorok, 2.mája 2017 o 18.00 h v reštaurácii Meridiana v Bojniciach.

Pavel „Hirax“ Baričák sa vo svojej prednáške zameria hlavne na svoje tri motivačné knihy zo série Šlabikárov šťastia. Najväčší dôraz dá na poslednú vydanú knihu: Rodičia deťom, deti svetu. Príde teda na témy sebaprijatia, odpustenia sebe a iným, spoznanie sa, zrkadlenia sa s rodičmi, výchovy zameranej na rešpektovanie detskej duše a určovania hraníc nemocenským prístupom, odbúrania depresívnych stavov, riešenia krízových situácií, otázok "prečo si človek priťahuje nedobrého partnera", zbavenia sa blokov z detstva, atď.
Hiraxove slová prepoja spevom a hrou na gitare Radka Križanová a Roman Mečiar.

V prípade záujmu, po prednáške je možnosť dať si podpísať prinesené knihy, či kúpiť si knihy alebo CDčka priamo od autorov.

Vstupné
Predpredaj : 3€
V deň konania sa podujatia : 4€
Študenti, ZŤP : 2€ (iba na mieste)

Za usporiadanie podujatia ďakujeme Pavlovi "Hirax" Baričákovi za prednášku bez nároku na honorár, reštaurácii Meridiana za bezplatné poskytnutie priestorov, Radke Križanovej & Romanovi Mečiarovi za hudobný doprovod bez nároku na honorár.
Všetky vyzbierané peňiažky budú darované na podporu mladého tanečného talentu, študenta konzervatória D.Nebyla v Trnave - Šimonka pochadzajúceho z Trenčína.

Teší sa na Vás Cubano Project a Pavel "Hirax" Baričák

Hlavné menu