O dvanástich mesiačikoch na ľade - Prievidza

Iné akcie
Zimný štadión Prievidza
22.11.2018 - 17:00

Show Slovakia prináša na Slovensko predvianočnú zimnú hudobnú rozprávku O dvanástich mesiačikoch na ľade. V rozprávke účinkujú poprední krasokorčuliari, účastníci olympijských hier a majstrovstiev sveta z Ruska. Prievidza je jedným z ôsmich miest, kde môžete toto unikátne predstavenie vidieť vo štvrtok, 22. novembra 2018 o 17.00 h na Zimnom štadióne v Prievidzi.
 
Ich profesionalita a scénický pôvab sú zárukou dobrej nálady a zábavy ako pre deti tak aj pre dospelých. Stará dobrá rozprávka prenesie divákov do dávnych čias, kedy sa na ľadovej ploche objaví zasnežený rozprávkový les, majestátny kráľovský zámok, či zázračné striedanie ročných období. Priamo pred očami užasnutých divákov na ľade rozkvitnú nežné snežienky ako symbol nového života a konečného víťazstva dobra nad zlom.
 
Začnite prípravy na Vianoce návštevou zimnej hudobnej rozprávky O dvanástich mesiačikoch na ľade a obdarujte seba i Vaše deti radosťou z prichádzajúcich Vianoc.
 
Vstupné: od 16,00 €. Vstupenky zakúpite v pokladni Domu kultúry Prievidza alebo v sieti Ticketportal. Deti do 3 rokov bez nároku na sedenie ZDARMA.
 
 
Dĺžka predstavenia: 1 hodina 40 minút s prestávkou
 
12M

Odporúčané akcie