Oslava narodenín Pilsner Urquell a výnimočný nefiltrovaný ležiak

Iné akcie

Už ste vyskúšali nefiltrovaný Pilsner Urquell??
‼️Už tento štvrtok 19.09.2019 od 19:00 budete môcť  ochutnať to najlepšie, čo Pilsner Urquell  ponúka🍻. Nefiltrovaný Pilsner Urquell, priamo z dreveného suda, od pivného sládka. Spojenie výborného piva, skvelého jedla🍽🍔 a hudby od Jany Krištof Lehotskéj🎸🎤 je zárukou príjemného, štvrtkového večera.
Tešíme sa na Vás😉

Pilsner Urquell oslavuje výročie prvej várky: Do 15 miest prinesie exkluzívne pivo

Oslava narodenín vo veľkom štýle! Pilsner Urquell slávi 177  rokov od uvarenia prvej várky. Pocta originálnemu zlatému ležiaku, ktorý  inšpiroval viac ako 70 % výrobcov pív po celom svete, začína roadshow  po podnikoch celého Slovenska. Celá paráda vyvrcholí na najväčšom pivnom  festivale u našich západných susedov na Pilsner Feste v Plzni. A o tom,  že to bude zábava, ako sa patrí, sa môžete presvedčiť aj vy!

Roadshow pripomínajúca zrod plzenského ležiaka na Slovensku oficiálne  začala vo štvrtok 12. septembra otváracím eventom na Pláži Staré Mesto  v Bratislave, kde sa o skvelú zábavu postarali Ultrazvuk a Emma Drobná.  Roadshow bude ďalej putovať naprieč celým Slovenskom po podnikoch,  v ktorých sa Pilsner Urquell čapuje. Návštevníci sa v 15 reštauráciách a  puboch stretnú so sládkami Plzeňského Prazdroja Václavom Berkom alebo  Jánom Pírym, ktorí na mieste slávnostne narazia drevený sud.

Pre milovníkov piva v ňom bude pripravený výnimočný nefiltrovaný  ležiak. Toto pivo je špecifické tým, že v závere výrobného procesu  neprejde filtráciou a pasterizáciou a ponúka tak hosťom exkluzívny pivný  zážitok. „Prvú várku Pillner Urquell načapovanú na dokonalú  hladinku, šnyt či mlieko dostanú všetci návštevníci v rovnakej kvalite  a rovnako chutnú ako v pivniciach plzenského pivovaru," povedal emeritný vrchný sládok Plzeňského Prazdroja Václav Berka.  Celkovú slávnostnú atmosféru každého podujatia doplní skvelá hudobná  kapela. Vo vybraných prevádzkach sa môžete tešiť aj na remeslo majstrov  výčapníkov – víťazov súťaže Pilsner Urquell Master Bartender.

Odporúčané akcie