Quantcast

Pátracia EKOhra v Korze

Iné akcie
OC Korzo Prievidza
Od do

Interaktívna eko-pátračka spája deti i dospelých, priateľov i rodiny. Môžete sa do nej zapojiť individuálne i skupinovo a prežiť príjemné chvíle napríklad aj v sychravom jesennom počasí. Hrať môžete kedykoľvek počas otváracích hodín OC Korzo Prievidza (08:00 – 20:00) a zároveň vám to až tak veľa času nezaberie, takže stihnete aj obľúbenú kávu, dezert či iné aktivity so spoluhráčmi. 

Čo získate po absolvovaní?

Okrem zopakovania si ekologického správania, si v mnohých smeroch zároveň zvýšite povedomie o environmentálnych témach, dozviete sa odpovede na otázky, na ktoré ste už dlhšie hľadali odpoveď, ale aj také, ktoré vám možno nikdy nenapadli. Okrem toho je hlavnou výhrou pre zúčastnených lúštiteľov opakovane použiteľná ekotaška s originálnou víťaznou ilustráciou od kreatívnych detí z výtvarného odboru ZUŠ Bojnice, ktoré sa zúčastnili súťaže na tému ekológia očami detí.

Ako hrať?

Pri vstupe dostanete od hostesky hrací plánik obchodného centra s popismi a ilustráciami, ako aj nálepky.

Vašou úlohou je body označené v plániku otáznikmi nájsť priamo v obchodnom centre a priradiť im správny piktogram z nálepiek. Symboly typu kôš, bicykel, separácia a iné, sú v OC Korzo umiestnené bežne, nejde o žiadne účelovo doplnené obrázky. Musíte byť preto pozorní a vnímaví.

Zvyšné nálepky umiestnite na druhú stranu plánika, kde pomocou náučných textov a vyznačených slov nielen získate zaujímavé informácie o ochrane našej planéty, ale zároveň vyskladáte súvisiaci citát od Marka Twaina, na ktorý čaká hosteska. A výhra v podobe originálnej tašky je vaša.  

Hra má 2 verzie – 1. pre deti  ( len horné podlažie) a 2. pre dospelých ( obe podlažia). Pre ktorú sa rozhodnete, je len na vás.

Odporúčané akcie