Storytelling - Workshop Ivana Ježíka

24.05.2017 - 17:00
Počúvanie a rozprávanie príbehov je pre väčšinu z nás jedna z najprirodzenejších činností. Delíme sa nimi s priateľmi o zážitky, učíme sa, komunikujeme.

Poskytujú nám nápady, emócie, myšlienky aj životné lekcie. Aký príbeh je dobrý, ako také príbehy tvoriť a ako ich využiť v marketingu? Aj to sa dozvieš na interaktívnom workshope Storytelling pod vedením skúseného lektora Ivana Ježíka z Voices.

Workshop Storytelling je pre všetkých, ktorí chcú o rozprávaní príbehov vedieť viac. S Ivanom Ježíkom si povieme, čo je základom dobrého príbehu, a naučíme sa písať a používať príbehy tak, aby naša osobná a pracovná komunikácia bola radostnejšia a efektívnejšia.

Ivan Jezik učil matematiku na Slovensku, vo Švédsku, Rakúsku a Anglicku. Pracoval ako manažér pre internú komunikáciu a elektronické médiá v banke a bol programovým riaditeľom Nadácie Pontis. Od roku 2008 je riaditeľom Voices, nezávislým lektorom a konzultantom. Píše námety pre krátke filmy, lektoruje vzdelávacie semináre, moderuje kultúrne a diskusné podujatia. Podporuje viacero občianskych projektov ako Choices, Jump Slovensko, Train 21 či TEDxTrenčín. Má rád otvorenosť a tvorivosť.

Vstupné: 5 Eur

ivan

Hlavné menu