Vatra SNP na salaši Kľak druhý ročník

26.08.2017 - 10:00 - 23:00
VATRA SNP - II.ročník + bohatý program... Počas celého dňa remeselnícke trhy, o 14:00 Divadlo na traky... O večernú zábavu sa postará AKCENT LIVE, FATRANSKÁ MUZIKA A BLACK DEVIL S OHŇOVOU SHOW...

Skiarena a Salaš Kľak pripravila druhý ročník Vatry SNP na Fačkovskom sedle v spolupráci s obcami Fačkov a Kľačno dňa 26.08.2017.

Celkový program začne od 14,00 hod. divadlom Na traky z Prievidze. Pre súťaživých sú pripravené dve súťaže, a to v pribíjaní klincov a v pílení dreva. Pozvanie prijal Folklórny súbor Vtáčnik, ktorý spestrí program spevom a tancom.

Približne od 17,00 hod. spolu s Folklórnou skupinou Kľak položíme vence na pomník padlým hrdinom, ktorí bojovali za našu vlasť. Oživením podujatia bude ohňová show, ktorá predvedie dych berúci tanec s ohňom, ktorý si vyžaduje od vystupujúcich vrcholné sústredenie. Je to jedno z najobľúbenejších predstavení vôbec a v podaní Black Evils sa toto úžasné vystúpenie mení na nezabudnuteľný zážitok plný adrenalínu a úžasu. Počas celého programu budú remeselnícke trhy, skákaci hrad, jazda na koňoch, streľba z luku a mnoho ďalších aktivít. O večernú zábavu sa postarajú chlapci z Fatranskej muziky a Akcent live. Tešíme sa na Vás !

vatra

 

Hlavné menu