ABBA Mania Tour 2019 - ABBA STARS, Prievidza

Koncerty
Art point Prievidza
-

AKTUÁLNE: ‼️Už poznáme nový termín, 6.10.2019. Kino Baník Prievidza.‼️ Priatelia, z technických príčin sa show ABBA MANIA TOUR 2019, ktorá sa mala konať túto nedeľu, ruší. Koncert sa presúva na jeseň, konkrétny termín upresníme. Vstupenky zostávajú v platnosti. V prípade, že ich chcete vrátiť, môžete lístky zakúpené u nás, v Dome kultúry Prievidza, vrátiť v pokladni DK od pondelka 6. mája 2019. Ďakujeme za pochopenie. 

ABBA MÁNIA!

Vstupenky na koncert tu:

https://vstupenky.maxiticket.sk/abba-mania-tour-2019-abba-stars-prievidza


ABBA MÁNIA sa vracia na Slovensko! Najhitovejšia show v podaní jedného z najlepších The Tribute Band-ov ABBY na svete – ABBA STARS s live bandom a živým sláčikovým kvartetom, vám naživo zahrajú a zaspievajú tie najväčšie hity ABBY od Mama Mia, Dancing Queen, Super Trouper, The Winner Takes It All, Waterloo až po Thank You For The Music. Jedinečná interpretácia spojená s originálnými kostýmami, svetelnou show vám vytvorí skvelú atmosféru a roztancuje každého milovníka skupina ABBA.


V rámci ABBA Mania Show 2019 odohrajú ABBA Stars koncerty v mestách Humenné, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Poprad, Bratislava.


Vstupenky

Odporúčané akcie