Benefičný koncert

25.11.2012 - 16:00
Nezisková organizácia Spokojnosť – centrum sociálnych služieb Vás úctivo pozýva na Benefičný koncert, ktorý sa uskutoční v Piaristickom kláštore v Prievidzi, ulica A. Hlinku

Nezisková organizácia Spokojnosť – centrum sociálnych služieb Vás úctivo  pozýva na Benefičný koncert, ktorý sa uskutoční v  Piaristickom kláštore v Prievidzi, ulica A. Hlinku, v nedeľu, 25. novembra 2012 o 16,00 hod.
Benefičný koncert je každoročne zameraný na pomoc zdravotne postihnutým deťom.
Tento rok to bude pre 3 ročnú Jasmínku, ktorá sa narodila nepočujúca  a  pre 6 ročného Jakubka, ktorý má detskú mozgovú obrnu. Pri tejto príležitosti sme nahlásili verejnú zbierku na Obvodnom úrade v Prievidzi.
Z verejnej zbierky sa deťom zakúpia zdravotné pomôcky, alebo sa využije na mimoriadne zdravotné výdavky pre podporu a zlepšenie zdravotného stavu detí. Týmto spôsobom chceme pomôcť rodinám zmierniť ich neľahký osud nakoľko sa ocitli v ťažkej finančnej situácii.
Úctivo Vás prosíme, nájdite si malú, zato významnú chvíľu pre ľudí z nášho malebného mesta. Práve Vašou prítomnosťou môžete pomôcť mnohým trpiacim rodinám, aby našli psychickú, fyzickú a duševnú silu zvládať svoj osud. Myslíme si, že práve nastávajúci adventný čas je ten pravý, aby sme otvorili svoje srdcia a podporili tých, ktorí to potrebujú.

Účinkujú:

Miro Jaroš , Symphonic News Quartet , Close Harmony Friends , Laura Belicová , Yamaha detská hudobná škola , Tanečná škola Dáriusa Štrbu

Vstupné 10 €

Hlavné menu