BOYBAND aka BOY WONDER & IDEA

Žáner:
13.04.2013 - 21:00 - 14.04.2013 - 04:00
★ BOYBAND BEST OF TOUR 2013 ★

V hudobnej histórii vzniklo a pravdepodobne ešte vznikne veľké množstvo Boyband. Prvoplánové hity, ktoré v spojení s krásnymi tvárami umelcov dokázali naplniť vrecká nejedného hudobného manažéra. Tisícky plagátov visiacich v izbách násťročných dievčat a tisíce prerevaných nocí, ktoré tieto dievčatá strávili počúvaním svojich hrdinov. Toto je ale len jedna strana mince.

Zabudnite teraz na všetky N * Sync, Backsteet Boys, Boy Zone a im podobné výplachy hudobného priemyslu. Ty Nikdy Boyband je totiž rap v jeho najčistejšej podobe. Je to spojenie dvoch hláv a dvoch svetov. Je to Idea & Boy Wonder.

1. 4. 2013 vychádza debutová doska s názvom Best Of. Vtip, priamočiarosť i barové rozumy. To všetko a ešte oveľa viac sa vliezlo na dosku plnú zaručených hitov. Ako už navyše býva u Ty Nikdy zvykom, tak nová doska znamená aj nové turné. Konkrétne Boyband Best Of Tour 2013 bude obsahovať množstvo koncertov ako v Čechách, tak na slovensku. Na svoje si tak prídu fanúšikovia z oboch strán hraníc. Všetko navyše doplní zbrusu nový merchandise s tematikou Boyband i celého Ty Nikdy label. "

Hlavné menu