Country Festival Tužina 2017

Žáner:
04.08.2017 (Celý deň) - 05.08.2017 (Celý deň)
Cuntry Festival Tužina je podujatie s dlhoročnou tradíciou, ktoré si vďaka bohatému programu a kvalitnému zázemiu pre návštevníkov našlo množstvo verných fanúšikov.

Festival nadväzuje na country-folkovú akciu, ktorá začala svoju históriu písať v roku 1994 v neďalekej obci Čičmany. Podujatie pod pôvodným názvom Country Folkovo Trampské Čičmany sa osem rokov konalo na nádvorí miestneho kaštieľa. V roku 2002 sa festival s už novým menom Country Folková Tužina presťahoval do miesta súčasného dejiska – pár kilometrov vzdialenej Tužiny.  Festival v Tužine pokračoval v tradícií až do roku 2005, kedy bola jeho činnosť pre nedostatok finančných prostriedkov pozastavená. Na éru úspešných  čias podujatia sa podarilo organizátorom opätovne nadviazať až v roku 2009. Od roku 2010 nepretržite prináša milovníkom country a folku neopakovateľné zážitky s novým nadšením, s novým organizačným tímom a s novým názvom Country Festival Tužina.

Country Festival Tužina sa koná pravidelne prvý augustový víkend v Tužine na Hatalisku v obkolesení čistej prírody. Známy je vďaka výbornej hudbe, príjemnému prostrediu a priam až rodinnej atmosfére. Lákadlom sú vystúpenia obľúbených hudobných skupín i sprievodné programy. Cieľom organizátorov je pravidelne pripravovať návštevnícky atraktívne podujatie, na ktorom sa môžu stretnúť a zabaviť fanúšikovia country a folkovej hudby v spoločnosti výborných priateľov a rodiny.  O obľúbenosti festivalu hovoria aj výborné čísla návštevnosti, ktoré sa nám darí pravidelne dosahovať.

Tohtoročný festival bude 21 ročník. Highlightom tohtoročného festivalu bude vystúpenie legendárnej kapely Kamelot. Fanúšikovia sa môžu tešiť na bohatý hudobný program, výborné občerstvenie, animačné programy pre deti,  štýlové atrakcie, súťaže a veľa iného.

Príprava festivalu v takomto rozsahu vyžaduje nielen množstvo úsilia a času, ale aj finančných prostriedkov a podpory.  Touto cestou by sme Vás radi požiadali o materiálnu či finančnú podporu tohto jedinečného podujatia. Budeme veľmi vďační, ak zvážite Vaše možnosti a podporíte realizáciu jubilejného ročníka Country Festivalu Tužina. Sponzorom a podporovateľom festivalu ponúkame reklamný priestor tak na propagačných materiáloch podujatia ako aj priamo v jeho dejisku.

Veríme, že spoločnými silami pripravíme nezabudnuteľný Country Festival Tužina, ktorý sa zapíše do histórie obce ako aj do sŕdc milovníkov country a folku. 

COUNTRY FESTIVAL TUŽINA 2017

Hlavné menu