Davová psychóza Tour 2012

Koncerty

Na každom koncerte sa predstaví minimálne jeden hosť, názvy týchto kapiel skupina zverejní každým dňom. Na každý koncert si však Davová psychóza pozvala mladšie kapely a dve staré a ostrieľané punk-rockové "vykopávky" - Ilegality a Zeměžluč (ktorá patrí taktiež k prvým punkovým skupinám v Československu).

Davová psychóza v zložení Jano - spev, Marcel - gitara, Hulo - basa a Cibi - bicie predstaví na každom koncerte prierez všetkých doterajších albumov v podobe približne 25 skladieb, pričom koncertný program bude trvať takmer 90 minút. Na turné We support Occupy Davová psychóza oslávi zároveň aj svoje 25. výročie existencie (1987 - 2012).

Vstupenky na takmer každý koncert turné sú k dispozícii v každej pobočke spoločnosti Ticketportál na Slovensku a v Českej republike, resp. online na www.ticketportal.sk a www.ticketportal.cz. Tesne pred turné, koncom marca výjde vo vydavateľstve Papagajův hlasatel records (www.phr.cz) dlhoočakávaná reedícia tretieho albumu Davovej psychózy "Kríza vedomia" (1998) a to ako CD v digipack prevedení, doplnenom o video bonusy, tak aj ako LP-platňa!

Na koncertoch sa budú okrem spomenutej reedície predávať aj tričká, odznaky a pod.

Odporúčané akcie