Fun rádio DOHODA 2014

19.07.2014 - 14:00 - 20.07.2014 - 02:01
Už po šiesty raz pozýva Fun rádio všetkých priaznivcov dobrej hudby a skvelej zábavy na nadchádzajúcu sériu najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda.

Fun rádio Dohoda začína vždy o 14:00 hodine, areál sa otvára už o 12:00 hodine.

V Bojniciach to ožije v sobotu 19. jula vystupeniami:

Metafora
Fishing Strip
Rock Reunion
4D
AMO & Band
Helenine oci
Richard Muller
Celeste Buckingham
Majk Spirit
DJ Carlo

Program Fun rádio DOHODA 2014 Bojnice: Metafora, Ranná nevoľnosť, Rock Reunion, 4D, AMO & Band, Helenine oči, Richard Müller, Celeste Buckingham, Majk Spirit DJ Carlo

Od začiatku júla až do polovice augusta sa môžu festivaloví fanúšikovia tešiť na to najlepšie zo slovenskej hudobnej scény. Fun rádio Dohoda toto leto zavíta postupne do Nitry (5.7.), Bojníc (19.7.), Malaciek (2.8.) a Popradu (16.8.).
 

Na pódiu Fun rádio Dohody sa už tradične predstavia slovenské hviezdy na čele s Richardom Müllerom, skupinami Polemic, Hex či zástupkyňami nežnejšieho pohlavia Celeste Buckingham a Katkou Knechtovou. Svoje zastúpenie budú mať aj hviezdy hip-hopu: Majk Spirit, Ego či AMO & Band. Premiérovo na Fun rádio Dohode vystúpi hip-hopová formácia 4D v zložení Čistychov, DNA, Mišo Biely a G-Bod. Taktiež po prvý raz si stage Fun rádio Dohody príde vyskúšať bláznivá skupina BijouTerrier a o zábavu bude postarané aj vďaka skupine Heľenine oči.

Ako už býva zvykom, začiatok každej Fun rádio Dohody bude patriť mladým a talentovaným skupinám z domáceho regiónu. Tento rok sa na pódiu predstavia kapely Frequency, Rock Reunion, Metafora, Ranná nevoľnosť a skupina Fishing Strip. O tanečné finále sa postarajú dvorní dídžeji Fun rádia DJ Carlo a DJ Milan Lieskovský. Spolu s Milanom Lieskovským sa všetci tancachtiví prenesú do sveta Get Fun a na vlastnej koži zažijú párty plnú mixov tých najhorúcejších tanečných hitov. Okrem atraktívneho hudobného programu budú svojimi zábavnými vstupmi a množstvom súťaží udržiavať publikum vo vare aj známi moderátori Fun rádia.

„Tešíme sa, že tento rok príde Fun rádio Dohoda za našimi poslucháčmi na nové miesto - najväčší letný žúr a „funtastické“ leto s Fun rádiom si môžu prísť užiť fanúšikovia z okolia Prievidze či Bojníc, konkrétne do príjemného prostredia plážového kúpaliska v Bojniciach,“ uviedli organizátori podujatia.

Fun rádio Dohoda sa začína vždy o 14.00 h, areál sa otvára o dve hodiny skôr. Vstupenky na všetky štyri podujatia je možné kúpiť v sieti Ticketportal a v sieti Predpredaj.sk od dnešného dňa. Fun rádio Dohoda vychádza v ústrety aj mladým rodinám - deti s výškou do 130 cm majú vstup zdarma.

Hlavné menu