Puding Pani Elvisovej + Stroon (live act) + VJ Misha + Animo

Koncerty
RAVE CLUB Prievidza ex Element Music Club
21.2.2014 - 21:00 - 22.2.2014 - 05:00

Predskakovať na vibrafóne bude multiinštrumentálny hudobník Stroon. Koncerty bude sprevádzať tapedrawing a VJing v podaní Mishy. Večer bude vystavovať a maľovať streetartista Animo. O afterpárty sa postarajú vili:AM a Stroon. Prvých 150 hostí dostane welcome drink s víťaznou receptúrou zo súťaže barmanov.

Puding Pani Elvisovej
je kapela, ktorá u nás zadefinovala wonky pop. Gramatika, Davaj het, Eastie Boyz, Astoria, Ďobkanie, Smažky,... Skupina, ktorá začínala v jednej košickej obývačke, má za takmer dve desaťročia na konte viacero chytľavých hitov. V marci 2003 začala nahrávať svoj debutový dlhohrajúci album Automati. K nemu pridali ďalšie dva albumy Play/Pause/Eject a π, ktoré ocenili aj na cenách Radio_Head Awards. Puding Pani Elvisovej má za sebou vystúpenia na domácich i zahraničných festivaloch a desiatky koncertov na Slovensku, v Česku či v Maďarsku. PPE absolvovali turné s kapelami Billy Barman a Midi Lidi. Pred dvomi rokmi sa koncertná zostava rozrástla o ďalšieho košického hudobníka - vibrafonistu Dalibora Kociána (Stroon).

Stroon
je slovenský multiinštrumentalista, producent a DJ. Vlastným menom Dalibor Kocián príde s live actom na vibrafóne i s DJ setom. Stroon má za sebou nespočetné hrania, ako producent zaujal v roku 2010, keď vydal Ruine Noire EP. Od toho momentu sa jeho vnímanie hudby neskutočne vyvíja a nasáva mnohé elementy. Hudobník má tendenciu spájať prvky súčasnej klasiky, minimalizmu a klubovo orientovanej elektroniky. V jeho repertoári nájdeme tiež EP Smithereens a Triple Farewell. Jeho posledný počin Impermanence kombinuje kúsky postavené na akustickom vibrafóne s industriálnymi bass-heavy trackmi, ktoré zjemňujú vokály Friendly Choir.

Misha
je grafická dizajnérka, ilustrátorka a VJka, ktorá zaujala najmä špeciálnym štýlom dekorácie interiérov - tapedrawingom. "V podstate ide o formu vytvárania priestoru iluzívnou kresbou. Je to hra s ilúziou 2D verzus 3D," povedala Miša Chmelíčková o tejto forme pre časopis Designum. Misha, o ktorej sa môžete dočítať aj to, že nie je z tejto planéty, má za sebou viacero projektov ako značka Planéta 220, dizajn knihy Generácia MY, VJing klubových akcií a festivalov (Grape, Pohoda) či viaceré inštalácie vytvorené práve čiernou páskou.

Animo
je talentovaný streetartista, ktorý sa každú čistú plochu snaží premeniť na farebný výjav zo svojej fantázie. Svet ulice, farieb a sprejov, kreatívnych battle a meetingov zmenili jeho budúcnosť. "Kráčaj s otvorenou mysľou," hovorí Animo.

21. 2. (piatok)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Odporúčané akcie