Pustite Karola Tour 2018 - Horkýže Slíže - Partizánske

Koncerty
Prievidza
17.11.2018 - 19:00

„Samostatné turné je predsa len väčšia zodpovednosť. Na festivale hráme hodinku, ale na našich halových koncertoch takmer dve hodiny. Máme tam so sebou veľkú techniku, letky a všelijaké fóriky, pripravené pre našich fanúšikov. Vždy sa na to pripravujeme viac aj čo sa týka repertoáru, lebo tam hráme aj skladby, ktoré na festivaloch nehrávame. Pripravujeme nové vizuálne spracovanie, na každú pesničku vymýšľame nejaký fór, buď klip alebo nejakú špeciálnu grafiku. Proste sa bláznime, treba sa prísť pozrieť," uviedol pre médiá gitarista Juraj „Doktor" Štefánik.

Na jarnej šnúre sa so Slížami po prvýkrát objavila nová basgitaristka Veronika Smetanová, ktorú si Slíže našli v skupine Mean Messiah. „Veronika je úplne v pohode. Je síce mladá, ale zapadla prirodzene do kolektívu. Ide s nami aj na jeseň, akurát sa musí doučiť niektoré songy, takže bude mať doma prácu," dodáva Peter „Kuko" Hrivňák.

Horkýže Slíže nedávno na festivale Slížovica odpremiérovali nový klip k skladbe Kozy, Husle, Rooney, ktorá je z albumu Pustite Karola. „Hovoriť o klipe je veľmi ťažké, treba ho vidieť. Už samotný text pesničky je dosť divoký, ľudia sa naň často pýtajú. Režisér klipu je Tomáš Krejčí, ktorý to poňal tak uletene. Účinkujeme v ňom všetci v rôznych polohách a kostýmoch, mne to pripomína filmy od Felliniho," doplnil Štefánik.

vstupnky online tu https://tootoot.fm/en/events/5ac73337c1abe410244d5e62

Pustite Karola Tour 2018 - Horkýže Slíže

Odporúčané akcie