Silent trio

21.03.2014 - 20:30
Hráme v akustickom prevedení skladby známych svetových skupín a interpretov od 60 tych rokov minulého storočia až po súčasnosť.

Začiatok kapely sa datuje na február 1999 kedy sa odohralo prvé vystúpenie. Spočiatku sme hrávali sporadicky v Bratislavských krčmičkách a postupom času sme rozšírili pôsobenie aj do iných kútov Slovenska a Čiech. Pridali sa ďalšie akcie ako plesy, firemné párty, narodeninové oslavy, charitatívne akcie, vystúpenia pre deti a dokonca aj svadby. Medzičasom sme vystupovali v rozhlasových /Spolužiaci, Twister/ a televíznych /Telerána na Markíze, Mullerád/ reláciách.

Najväčší zlom nastal koncom roka 2002, keď sme sa náhodou ocitli v televíznej súťaži "Hviezdy na štart", ktorú sme aj vyhrali. Hlavná cena bola možnosť natočiť videoklip na našu úpravu skladby "Love is on the way", ktorú sme nahrali v januári 2003. V nasledujúcich mesiacoch mal klip premiéru vo viacerých televíziach a istú dobu patril medzi najhranejšie klipy v TV Musicbox. Na kanály youtube má video už takmer 100 000 pozretí.

V novembri 2004 sme dokončili CD s coververziami známych hitov a v januári 2005 sme ho pokrsttili v centre Bratislavy. Krstým otcom sa stal známy zabávač Juro Mokrý.

V marci 2011 odchádza Peter zo skupiny kvôli dlhodobým zahraničným projektom  a namiesto neho prichádza známy slovenský gitarista Michal Kovalčík. Kapela v pôvodnej zostave odohrala okolo 1300 vystúpení. V júly 2012 sa ku kapele pridáva výborný spevák a hráč na perkusie Dano Miženko a ďalej pokračuje ako trio.....

Hlavné menu