Slovensko spieva koledy 2018

Koncerty
Námestie slobody Prievidza
12.12.2018 - 18:00

Slovensko bude opäť spievať koledy!

Predvianočný čas je neraz poznačený veľkým zhonom a stresom, obchody sú plné ľudí, každý sa ešte snaží nakúpiť, čo sa dá a práve preto je jednou z myšlienok podujatia Slovensko spieva koledy, pokúsiť sa zastaviť na chvíľku čas, nájsť si pár minút na svoju rodinu, známych, ľudí okolo a precítiť o čom Vianoce skutočne sú – o pokoji a radosti. Slovensko spieva koledy 2018 je v poradí druhým ročníkom kampane regionálnych týždenníkov MY, ktorej hlavným cieľom je spojiť ľudí vo všetkých regiónoch Slovenska a osláviť príchod Vianoc. V Prievidzi podujatie pripravujú regionálne noviny MY Hornonitrianske noviny v spolupráci s Kultúrnym a spoločenských strediskom v Prievidzi.

Tento rok budeme spievať koledy v stredu 12. decembra o 18.00 h na Námestí slobody v Prievidzi. Spoločne s hudobnou skupinou Necpalanka si zanôtime päť známych vianočných piesní: Poďme bratia do Betlehéma, Do hory, do lesa, valasi, Šťastie, zdravie, pokoj svätý vinšujeme vám, Daj Boh šťastia a nebude chýbať azda najznámejšia vianočná pieseň – Tichá noc.

Príďte s nami zažiť jedinečnú vianočnú atmosféru, na chvíľku sa zastaviť, oddýchnuť si a načerpať vianočnú náladu. Vidíme sa 12. decembra o 18.00 h na Námestí slobody v Prievidzi.

Odporúčané akcie