Tužina Groove 2023 - multižánrový festival

Koncerty
Hatalisko - Tužina
Od do

TU ŽI NAplno! 🔥 21.-22.7. 2023

Návštevníkom sa na dvoch pódiách predstavia domáci i zahraniční interpreti a hudobné formácie, ako napríklad Berlin Manson, Ty syčáci s Petrom Vášom (CZ), Sépie z hor (CZ), Ježíš táhne na Berlín (CZ), Kapre, Vojdi, Srnka, Chór vážskych muzikantov, Ľahká múza, Acid Row (CZ), Felix, Bedña, ZOO and aquarium a iní.

Tretí samostatný stage Elektrocentrála opäť prinesie nonstop maratón elektronickej hudby spojený so  skvelým audio-vizuálnym zážitkom.

Sprievodný program už tradične zahŕňa remeselný a handmade trh Gro(o)ve market. Cestovateľským kinom návštevníkov svojimi cestami prevedú hornonitrianski dobrodruhovia Joži a Pali a na 20-ročnom bicykli Michal Gordiak. V sobotu ráno privítame nový deň rannou jogou a prípadným osviežením na pláži, ktorú pre vás každoročne starostlivo opravujeme a čistíme. Autorskú  tvorbu poézie mladých talentov z Trnavy a jej okolia i neokolia predstaví alternatívna kultúrna komunita SpodNás.

Pre deti máme pripravené Divadlo Trubadúri a ich divadielko O Snehulienke, ale tešiť sa môžu aj na workshop výroby plošných bábok počas sobotňajšieho dňa. Na Hatalisko opäť zavíta Potulná galéria Juraja Čarného s hudobným vystúpením Mateja Táleho. Novinkou bude interaktívna výstava fotografky Vandy Mesiarikovej s názvom Deleted Land.

Genius loci vytvára nádherný prírodný areál obklopený Strážovskými vrchmi a Malou Fatrou. V spojení s programom festivalu Tužina Gro(o)ve a atraktívnou gastrozónou je ideálnym miestom na rozmanité kultúrne zážitky, ale aj oddych pre všetky vekové kategórie. Bezplatné stanovanie v stanovom mestečku poskytuje tiché miesto na poriadny spánok, pričom do centra festivalu nemusíte nachodiť kilometre. Preto neváhajte, navštívte náš web http://tuzinagroove.sk/ a zaobstarajte si vstupenku. Tešíme sa na vás!

 Festival organizuje OZ GROOVE z Poluvsia, z verejných zdrojov ho podporil Fond na podporu umenia a koná sa s finančným príspevkom Hudobného fondu.

Vstupenky online tu https://tootoot.fm/sk/events/6388da661cfcca02ccf8c0f9?ref=codnes


Odporúčané akcie