Club 333

Adresa: 2 Olympionikov 971 01 Slovensko
Telefón:

Aktuálne akcie

Popis

Club 333 v Prievidzi v priestoroch City Arény(športová hala) pri McDonalde s veľkým parkoviskom pred clubom.

Rozhodli sme sa ísť svojou vlastnou cestou,  ktorá je u nás v meste neprešliapaná,  no práve preto plná zážitkov a možností zažiť niečo nové.

CLUB333 je NU. Nu ako čokoľvek, čo má svoje pevné miesto vo svojom žánri, ale oblečie si nový šat.

CLUB333 je PRIESTOR. Nachádza sa v priestore so súčasným pohľadom na dizajn a s dôrazom na čisté línie, ktorý už 20 rokov slúži ako club a prezlieka sa s dobou.

CLUB333 je MUSIC. Hudba tu bude znieť celý večer,  ktorý  bude rozdelený na dve časti. V prvej časti lounge – groove ( od 21:00 do 23:30 ) budete môcť počuť príjemné rytmy nudisco, soul, nujazz, electricFunky Soul, Fusion …… pri ktorých sa môžete porozprávať pri kvalitnom kokteily, whisky alebo víne. V druhej časti večera sa club bude pozvoľne meniť na komerčné disco s prvkami Nu.

CLUB333 je ZÁŽITOK.  Našim cieľom je ponúknuť dva koncepty v jednom priestore.
Práve spojenie dvoch a viacerých konceptov v jednom priestore bol prvopočiatok vzniku klubov. Takéto kluby vznikali v prvej polovici 20. storočia.
Drinky – bar a lounge, hudba – tanec.

CLUB333 je EMÓCIA. V podobe príjemnej a priateľskej atmosféry s dokonalým servisom,  kvalitných a uznávaných Dj-ov,  prvkov živej hudby,  kvalitného a neobohraného playlistu, originálneho nápojového lístku,  vip priestoru.

Poďte do Trojky – do priestoru, kde vám ponúkneme jedinečný zážitok a príjemnú emóciu.

 

Fotogaléria

Mapa

Podobné miesta