DINO Park Bojnice Dinono - Vyhliadková veža Čajka v oblakoch Bojnice

Adresa: Bojnice - kúpele Bojnice 972 01
Telefón:
Web:

Aktuálne akcie

Neboli nájdené žiadne akcie.

Popis

DinoPark Bojnice Môžete tu objavovať súčasnú faunu i vyhynuté druhohorné dinosaury. DinoPark ponúka desiatky statických a pohyblivých modelov dinosaurov v životných veľkostiach, fotosaura pre zachytenie dinosaurích zážitkov, občerstvenie v štýle druhohôr DinoGril, paleontologické ihrisko, detské atrakcie pre malých dobrodruhov, ale taktiež aj krásnu prírodu. 

Dinono park v Bojniciach otvára svojé brány a víta novú sezónu 2023.  Už 1. apríla sa môžete tešiť na rozšírenú kolekciu dinosaurov. Uprostred  lesa sa ukrýva viac ako 50 dinosaurov na rozlohe 7 ha v areáli  Vyhliadkovej veže Čajka v oblakoch. Objavte aj vy jeden z najväčších  dinoparkou v Európe. 

K Dinono parku sa dostanete pohodlne autom a zaparkujete na  parkovisku pod Vyhliadkovou vežou Čajka v oblakoch, peši, príjemnou  prechádzkou cez les cez Kalváriu alebo po vyasfaltovanom chodníku,  prípadne zvolíte zážitkovú jazdu turistickým vláčikom Kúpeľným expresom,  ktorý bude premávať za priaznivého počasia od Kúpaliska Čajka od 1. 4.  2023.

Fotogaléria

Mapa

Podobné miesta