Kino Baník Prievidza - Mestská knižnica Mikuláša Mišíka

Adresa: M. R. Štefánika 1 Prievidza 97101 Slovensko
Telefón:
Web:

Aktuálne akcie

Popis

Mestská knižnica Mikuláša Mišíka v Prievidzi je univerzálnou verejnou knižnicou, ktorá je súčasťou Kultúrneho a  spoločenského strediska v Prievidzi. Knižnica je kultúrnou, informačnou a  vzdelávacou inštitúciou.

V našom knižnom fonde nájdete knihy všetkých žánrov pre deti, mládež (mladší a starší školský vek, 6 – 10 rokov a 11 – 15 rokov), young adults (od 15 rokov) aj pre dospelých.  Máte chuť na čítanie rozprávky na dobrú noc, potrebujete učebnicu,  preferujete komiksy alebo romány či detektívky? Toto všetko nájdete  u  nás. Neviete meno autora alebo potrebujete poradiť s výberom knihy?  Nevadí – stačí prezrieť náš online katalóg,  cez ktorý si môžete knižky rezervovať, ak ju práve číta iný čitateľ  alebo môžete jednoducho požiadať o pomoc naše knihovníčky. V katalógu si  tiež viete jednoducho a rýchlo pozrieť aj nové knižky, ktoré pribudli do regálov.

Naším cieľom je, aby sme pre vás našich  užívateľov, boli tretím miestom ( po domove, škole, práci), kde budete  tráviť svoj voľný čas. Miestom, ktoré bude inšpirovať, umožní vám  prístup k informáciám, vzdelávaniu a zábave. Chceme, aby u nás ľudia  mali k sebe bližšie.

Knižnica poskytuje tieto knižnično-informačné služby:

  • Výpožičná služba – absenčná a prezenčná

  • Xeroxová služba

  • Verejný internet (počítačová stanica)

  • Rešeršné služby

  • Ústne faktografické a bibliografické informácie

Program filmové klubu Filmový klub '93 Prievidza nájdete tu http://www.codnes.sk/filmovy-klub

Fotogaléria

Mapa

Podobné miesta