Obchod creActive - Prievidza

Adresa: 15 Montážna Prievidza 971 01
Telefón: +421 948 173 390

Aktuálne akcie

Neboli nájdené žiadne akcie.

Popis

creActive je obchod s kreatívnymi a umeleckými potrebami pre tvorivých ľudí sídliaci v Prievidzi. Pôsobíme primárne ako online obchod s viac ako 10 000 produktami. Vieme, že niekedy je lepšie vyskúšať produkt na vlastné ruky ešte pred tvorením, preto sme otvorili predajňu slúžiacu aj ako sklad všetkým priaznivcom tvorenia - aby nás navštívili.

Nájdete u nás rôzne produkty na maľovanie s akvarelom, akrylovými farbami, na olejomaľbu, liatie akrylu s názvom Pouring, tvorbu mandál. Niečo na tvorenie u nás nájdu aj tí, ktorí radi miešajú techniky, lepia, robia koláže, strihajú papier a obľubujú techniku scrapbooking či journaling. Nechýba nám aj niečo na pečiatkovanie, šablónovanie, quilling či pečatenie. Na svoje si prídu aj tí, ktorí radi navliekajú korálky a pletú, tvoria macramé či vyrábajú rôzne dekorácie. Modelovanie a tvorba zo živice, diamantové maľovanie ani drôtovanie nám nie sú cudzie. 😊

Okrem toho sa k nám môžete prísť zabaviť, zrelaxovať a niečo nové naučiť. V creActive pravidelne organizujeme rôzne tvorivé kurzy (workshopy), kde sa učíme, ako na rôzne kreatívne techniky a tvorbu dekorácií.

Veríme, že sa na našich tvorivých kurzoch či v obchode uvidíme a odovzdáme si svoje tvorivé skúsenosti.

Teší sa na vás tím creActive.

Otváracie hodiny:

Pondelok – Utorok – Štvrtok – Piatok: 8:00 – 16:00

Streda: 8:00 – 17:00

Sobota – Nedeľa: Zatvorené

Adresa:

 Montážna 15, 971 01 Prievidza

Fotogaléria

Mapa

Podobné miesta