Park Restaurant Prievidza

Adresa: Riečna ulica 4 Prievidza 97101 Slovensko
Telefón: +421907719086
Web:

Aktuálne akcie

Neboli nájdené žiadne akcie.

Popis

Reštaurácia Park Prievidza je súčasťou spoločnosti Complete Party Service, ktorá poskytuje komplexné služby v oblastiach catering a organizovania eventov rôzneho druhu. Park Restaurant Prievidza pre Vás slávnostne otvorila svoje brány dňa 2. októbra 2009. Na poli gastronómie však nie sme žiadnym nováčikom. Cateringový servis a stravovacie služby sú našou činnosťou už viac ako 15 rokov. Našou prioritou je poskytovať kvalitné služby pre gurmánov. Snažíme sa nielen uspokojiť Vaše chuťové poháriky, ale aj poskytnúť neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok. Lebo nielen láska ide cez žalúdok.

Najnovšia špičková gastronomická technika našej kuchyne a odborne školený personál s niekoľkoročnými skúsenosťami Vám zaručia gastro služby na vysokej úrovni a zároveň dobrý pomer kvalita - cena Vám dokážu, že Park Restaurant Prievidza sa stane Vaším obľúbeným miestom na stretnutia nielen s priateľmi.

Park Restaurant Prievidza nájdete v Prievidzi pri mestskom parku smerom na letisko . Reštaurácia je zariadená v netradičnom štýle, ktorý už vopred evokuje zážitok. Interiér reštaurácie má k dispozícii hlavnú časť pre cca 80 – 140 osôb v závislosti od druhu akcie a spôsobu servírovania, separé salónik pre cca 16 osôb a detský kútik. Interiér reštaurácie je variabilný v závislosti od druhu akcie a Vašich požiadaviek. Usporiadanie stolov, predelové steny, či dekorácie prispôsobíme tak, aby ste sa Vy a Vaši hostia na Vašej akcii v Park Restaurant Prievidza cítili pohodlne. Variabilný interiér umožňuje vytvoriť rôznu atmosféru na Vaše podujatie/ event – máte chuť na modernú, neformálnu, tematickú, či rodinnú alebo tradičnú? V Park Restaurant Prievidza nie je nič nemožné.

Terasa reštaurácie je vhodná pre ľubovoľný počet osôb vzhľadom na to, že je možné k terase pristavať veľkokapacitný párty stan.

V blízkosti Park Restaurant Prievidza sa nachádza letisko Prievidza, ktoré je organizátorom WGC 2010 – Svetových majstrovstiev sveta v bezmotorovom lietaní. V tesnej blízkosti Reštaurácie Park je tiež s minigolfové ihrisko, na ktorom sa usporadúvajú medzinárodné turnaje v minigolfe. Bojnický zámok je len na skok a pokojnú atmosféru dotvára mestský park, na okraji ktorého sa Park Restaurant Prievidza nachádza.

Naše služby pre Vás zahŕňajú:

* Gastronomické a cateringové služby na vysokej úrovni
* Zážitkové služby – nielen dobré jedlo, ale aj neopakovateľný zážitok
* Spoločenské a športové podujatia - návrh a realizácia

Náš osobný servis:

* Poradenstvo
* Vypracovanie návrhu Vášho podujatia
* Realizácia Vášho podujatia priamo v Park Restaurant Prievidza, prípadne na Vami zvolenom mieste

Park Restaurant Prievidza – v čom sme iní?

* Ponúkame Vám kvalitné gastronomické služby – stravovanie priamo v reštaurácii, alebo catering na Vami zvolenom mieste – nič nie je nemožné
* Sme flexibilní – interiér našej reštaurácie prispôsobíme druhu Vašej akcie na želanie
* Poradíme Vám, ako usporiadať Vašu spoločenskú akciu a zabezpečíme všetko potrebné
* Ponúkame Vám nielen stravovanie, ale aj zážitok – zážitková gastronómia Vám umožní vychutnať si lahodnú kuchyňu a zároveň zažiť niečo netradičné.
* Sme odborníci v našom odbore
* Uplatňujeme individuálny a osobný prístup ku každému klientovi
* Môžete sa na nás spoľahnúť
* Výhodná lokalita – Park Restaurant Prievidza sa nachádza v blízkosti rozsiahleho parku, Letiska Prievidza, minigolfového ihriska a Bojnického zámku

Fotogaléria

Mapa

Podobné miesta