A.M.O. & BAND

Párty
RAVE CLUB Prievidza ex Element Music Club
7.12.2012 - 21:00 - 8.12.2012 - 04:00

AMO je momentálne jediná hudobná skupina na slovenskej scéne, ktoré hrá rap, reggae a dancehall a snaží sa prepájať tieto navzájom si blízke žánre a to so živou kapelou. Už od roku 2003 ako “AMO” majú chalani za sebou obrovské množstvo živých vystúpení, spoluprác, televíznych a rádiových účinkovaní doma aj v zahraničí ( Koncerty: Česká rep., Rakúsko, Anglicko… )
Chalani navštívili Jamajku (2007), kde natočili klip v štúdiu (TellStudio) s miestnym spevákom Pad Anthonym. Ich singel k pripravovanému albumu “EX
” bol použitý v hre All Points Bulletin od spoločnosti Realtime Worlds popri menách ako 50Cent či Rihanna. Exkluzívne pre Slávik 2010 úspešne zostavili Megamix pozostávajúci z ich tvorby a viacerých slovenských hitov a taktiež vyrobili hokejovú hymnu 2011 exkluzívne pre Rádio Expres – Za náš tým. Ich letný singel Spolu (2011) zaznamenal značný úspech a bol rotovaný vo viacerých rádiách.
AMO v roku 2011 vydalo v poradí tretí album “Positive” a vo svojej tvorbe sa posúva ďalej. Aktívne hráva so živou kapelou, priberá zvukového “mága” Petra Paulena ako svojho zvukového inžiniéra a posúva latku opäť vyššie. AMO je známe svojimi kvalitnými živými vystúpeniami o čom svedčia aj 2 nominácie na cenu Musiq1 Award Live hudobnej televízie Musiq1, či nominácie v ankete RADIO HEAD AWARDS 2011 (Album roka, Singel roka a Koncertná kapela roka), Slávik 2011 (Skupina roka) a iných.
 
 

 

Odporúčané akcie