enTrance

12.04.2014 - 21:00 - 13.04.2014 - 03:00
Po úspešnej premiére v bratislavskom Jersey klube pokračuje trancová párty EnTrance vo svojom ďalšom ťažení. Tentokrát sa presunieme takmer k samému stredu našej krajiny. Matrix klub v Kanianke, neďaleko Prievidze je známy svojím vynikajúcim a živým publikom

Presvedčiť sa o tom môžete aj v sobotu 12.apríla, kedy vám tie správne beaty naservírujú Styller, Martin Michniak a domáci Soul Mirror.
Styller patrí medzi najúspešnejších slovenských producentov na poli progressive trancu. Jeho nahrávky pravidelne hrajú najväčšie mená svetovej scény. Svoje pesničky vydal okrem iného na Armada Music, Coldharbour Recordings, či Infrasonic. Spolu s gréckym djom a producentom Basilom O'Glue vlastnia úspešné vydavateľstvo Saturate Audio. Nahrávky z tohto labelu sa pravidelne objavujú v playlistoch djov ako Markus Schulz, Armin van Buuren, Ferry Corsten a tiež v rebríčku Beatport Trance Top 100. Styllerov zvuk je charakterizovaný ako prevažne temný a hutný.
Martin Michniak je jedným z najžiadanejších domácich djov. Za posledné roky hral na takmer všetkých významných trancových akciách. Známy je predovšetkým pre svoju náklonnosť k zvuku vydavateľstva Coldharbour a silnou inšpiráciou Markusom Schulzom. To sa odzrkadľuje i vo výnimočných setoch, plných energie a bigroom zvuku.
Soul Mirror je lokálny talent, ktorý sa o elektronickú hudobnú scénu na Slovensku ale i vo svete zaujíma už dlhšiu dobu. Tentokrát prináša do klubu dvoch Slovenských top djov, ktorých by ste podľa magazínu Wave nemali prehliadnuť.

♫ Lineup:
Styller (Saturate Audio / USMDJS / SK)
Martin Michniak (martinmichniak.com / SK)
Soul Mirror

Vstupné: 2,- €
FREE WELCOME DRINK - podľa vlastného výberu
◔ Začiatok: 21:00, koniec: 03:00 ?

Hlavné menu