INTERVENTION 0.7 1ST ANNIVERSARY w/ Woluux live (UK)

Žáner:
18.01.2013 - 20:00 - 19.01.2013 - 04:00

Siedma Intervention v poradí, prvá v roku 2013 bude výnimočná, pretože naša začínajúca párty má prvé narodeniny. Príďte ich s nami osláviť 18.1. do Element Music Clubu, kde na vás bude čakať live vystúpenie bratislavského dua The Global Optimistic, britský glitch-funkový producent Woluux taktiež so svojim live projektom, DJka Siba z Bratislavy, Johney, rezidenti The Void DJs a o vizualizácie sa postará náš kamarát VJ Void. Bude aj šampanské a konfety, tešíme sa na vás!

THE GLOBAL OPTIMISTIC live (BA)

https://soundcloud.com/the-global-optimistic

Dvaja slovenskí producenti GLGN a Jimmy Pé, ktorí vydali svoje albumy na Gergaz Netlabeli spojili sily aby mohol vzniknúť nový live act The Global Optimistic. Ich prvé dve skladby Today’s Poem a Comfortable Lies vyšli na kompilácii Cökxpôn Ambient Society a tretia, Factory sa objavila v Beat Garden Compilation, výbere na začiatku spomínaného vydavateľstva. Práve v ňom vyšiel 10. 10. 2012 debutový album tohto elektronického dua, Moon Trees. Sme radi, že slovenskú premiéru ich pestrého a energického live vystúpenia, v ktorom sa priam pohrajú s vašimi zmyslami, budú mať práve na Intervention! Nechajte sa uniesť globálne optimistickými basovými líniami, samplami a ich špecifickým zvukom.
---------

WOLUUX live (UK)
https://soundcloud.com/woluux

Bývalý bubeník britskej skupiny Sister Gracie sa vracia so svojím novým live projektom Woluux. Vo svojej tvorbe spája masívne hiphopové beaty s glitchom, ktorý zvýrazňuje tanečeným funky rytmom. Na Intervention sa predstavil už v júni ako lostinthegroove_ s glitchovým DJ setom. Nenechajte si však ujsť jeho novú live show, v ktorej používa klávesy, samplere či pady. Woluuxov prvý singel sa volá NA NA NU a môžete si ho vypočuť na Soundcloude. Ďalšie ukážky jeho tvorby pribudnú v najbližších dňoch.
---------

SIBA (BA)
---------

The VOID DJs
https://soundcloud.com/the-void-djs
---------

JOHNEY
http://www.mixcloud.com/Johney/
---------

VJ VOID

Na najbližšej Intervention bude náhodou o jedného voida viac. Párty bude skutočným zážitkom pre všetky zmysly aj vďaka Jozefovi Benkovi, ktorý sa ako VJ Void postará o kvalitnú projekciu a osvetlenie.

------------------
1 8 . 1 . 2 0 1 3

Hlavné menu