LAYLA Liveshow

10.05.2014 - 21:00 - 11.05.2014 - 05:00
V JN Clube slovenská tanečníčka a speváčka LAYLA :)

Layla, vlastným menom Kristína Tranová, narodená v Bratislave, bola už od mladého veku v pohybe. Ako 9-ročná začala tancovať akrobatický rock´n´roll. Venovala sa mu 7 rokov a za ten čas vyhrala niekoľko slovenských, ako aj medzinárodných súťaží. V roku 2001, posledný rok, viedli dokonca s tanečným partnerom svetový rebríček.
Počas strednej školy v tanci pokračovala. Pôsobila v tanečnej skupine W.A.C., s ktorou pocestovala po Európe (Kanárske ostrovy, Chorvátsko, Nórsko..)
Spevu sa aktívne začala venovať v roku 2009, navštevovala hodiny s hlasovým pedagógom a nahrávala svoje prvé single. V archíve má už 3 videoklipy a viac ako 4 000 000 zhliadnutí.

Spolupracovala s menami ako Majk Spirit, Separ, Mišo Biely, Jay Diesel, Rakby, DJ Billy Hollywood, Dj Grimaso, Hip Hop Fakulta a nedávno bola oslovená na spoločný projekt so značkou Adidas, kde spolu s Grimasom, Johnym Perfektom a Majou Hulou Valenčíkovou spojili 4 elementy umenia a vytvorili Video "Flava like this"...

Prídi sa zabaviť a prežiť neopakovateľnú noc do JN Clubu!
Aj na tejto párty Vás pravidelnými vstupmi roztancujú naše sexy GOGO tanečnice ;) Obsluhovať ťa budú štýloví barmani. Miešané drinky stále v AKCII!

Vstup 2€ | 18+

Hlavné menu