Zrušené - Levity with Colyn (Afterlife) I Jantar Club Prievidza

Párty
Jantar club
-

Po úspešnom roku 2019, pokračuje značka LEVITY vo svojej výraznej aktivite. Po kvalitných bookingoch ARTBAT, Magdalena, Gaiser, Brian Cid, Dmitry Molosh či Brigado Crew, pre vás Levity prináša opäť výborného producenta a DJ-a z Holandska, ktorým je COLYN. Ten má za sebou takisto skvelý rok. Podarilo sa mu vydať úspešné EP s názvom "RESOLVE" na jednom z najzámejších labelov súčasnosti AFTERLIFE a stal sa takisto pravdielnou súčasťou line-upov tejto obrovskej party, ktorá má domov v najlepšom klube na svete v Hi Ibiza.


https://www.youtube.com/watch?v=P4vmlvvZK2o

https://www.youtube.com/watch?v=_idE2548EOI


Jeho prvý release tohto roku s názvom "CONCEPTS OF LOVE", ktorý obsahuje aj skladbu "RUNNING", na ktorej mu hosťuje jeho brat Maurits Colijn, len potvrdzuje fakt, že COLYN je jeden z najväčších talentov súčasnej scény a budeme o ňom ešte veľa počuť. Určite nezmeškajte jeho prvý SET na Slovensku.


https://www.youtube.com/watch?v=GdBOLKua4q8


Samotnou podstatou soundu LEVITY je však DJ-ské duo ART INSIDE a BIZZARE, ktoré stojí za celým týmto projektom a dáva jasne najavo, že aj na Slovensku sa vieme kvalitatívne vyrovnať svetu.


O lokálny support sa postara ALEXEY


► Vstupenky / Tickets:


- 1. vlna / wave (10€)

- 2. vlna / wave (13€)

- Na mieste / at door (15€)


See you on the dacnefloor.


LEVITY

Vstupenky

Odporúčané akcie