Mega M.D.Ž.Retro párty

Žáner:
08.03.2013 - 20:00 - 09.03.2013 - 04:00
Najväčšia MDŽ párty nielen pre dámy štartuje 8.marca v Extreme DISCO, E Clube na 1.poschodí a v Bowlingu ... TU NEBYŤ-AKO NEBYŤ VôBEC !

V E Clube na 1.poschodí sme si nielen pre Vás milé dámy pripravili skutočne bombastickú oslavu Vášho sviatku žien ! Každá z Vás dostane od nás na vstupe ako pozornosť kvietok karafiátu a čokoládu. Okrem toho sme Vám pripravili špeciálne len u nás nefalšovanú R.E.T.R.O párty s dídžejom,ktorého určite dobre poznáte-Jarkom Mališom osobne, ktorý je garanciou tých naj hitoviek, samozrejme podľa Vášho želania.Nezabudli sme ani na Váš pitný režim a preto špeciálne na tento Váš sviatok Vám milé dámy namixujú naši profi barmani Vaše obľúbené miešané nápoje s 50% ZĽAVOU ! Stále málo !? Tak vedzte ,že vstup na túto párty je FREE a okrem spomínaných vecí môžte vyhrať aj voľné vstupy na koncert sexi speváka KALIho a Petra Panna v Extreme Disco-stačí,keď sa nahodíte do sexi RETRO oblečka !

Páni,prídte aj vy a nebudete ľutovať - všetky dámy sa stretávaju na ich sviatok práve u nás...

Zabudnite na "pubertálne" párty, množstvo sľubov bez skutkov..U nás sa sny menia na skutočnosť a my sa na Vás tešíme 8.marca od 20.00 na najbombastickejšej MDŽ párty!

Rezervujte si svoje miesto radšej už teraz:
tel.0915030867/info@extremedom.sk

Hlavné menu