READY2FUN club tour

Párty
Extreme club Prievidza
14.12.2013 - 21:00 - 15.12.2013 - 04:00

Najlepšie klubové akcie s TOP dídžejmi ti prináša iba Extreme club !!! 14.decembra/sobota/ k nám zavítajú špičkový dídžeji Luis de Mark a Eric F, ktorí prišli nedávno z Talianka z rovnomenného club turné späť na Slovensko. Špeciálnym hosťom večera bude aj Dj Seňor Kuros/www.usmdjs.sk

READY2FUN predstavuje multižánrovú tanečnú zábavu, ktorá je šitá na mieru všetkým, ktorí sú tanečne naladení a pripravení prežiť víkend naplno. Ide o novovzniknutý a rýchlo sa rozvíjajúci projekt, ktorý Vám ponúka troch DJs so skúsenosťami s hraním v tých najlepších podnikoch na Slovensku ale aj v zahraničí.

¤¤¤ LINE UP: ¤¤¤
--------- Dj Luis De Mark a Erick F---------
Táto dvojica spolu pôsobí už niekoľko rokov a za tento čas mali možnosť pôsobiť v kluboch ako napríklad:
Red Zone club (Italy, Umbria), Etoile 54 (Italy, Umbria), Barracuda Nitra, Ministry Of Fun Zvolen, Europa Dance Club Giraltovce, Remix Club Bratislava, K1 Club Oslany, Vegas Club Hriňová, Ponorka Music pub Banská Bystrica (ako rezidenti) a mnoho ďalších…

------------ Dj Seňor Kuros ---------
Hudba ho sprevádza už od ranného detstva, keď sa už ako 15 ročný zameriava výlučne na počúvanie elektronickej hudby. Jeho aktívna športová kariéra mu však nedávala dostatok času na bližšie mapovanie scény a tak sa jeho djské počiny začínajú až v jeho 22 rokoch.
Počas 5 rokov jeho aktívneho pôsobenia sa objavil na niekoľkých párty, kde si mohol zahrať po boku mien akými sú napríklad Ashley Wallbridge, Nifra, Eddie Sender, Michael Burian, Mike Angelo, Niki Belucci, Milan Lieskovský, Pico, Tom Haley, Mathias Wolf, Pizzadox, Lady M, Tomáš Haverlík, Paulo Mewini, Dj Dave a iní.

¤¤¤ SPECIALS: ¤¤¤
- Laser show and LED light floor
- Akciové drinky
- Párty na dvoch stejdžoch/ EXTREME Club Prievidza a E club 1.posch
- 3 x Dj and party Moderátor

¤¤¤ RESERVE Stolov: ¤¤¤
.info@extremedom.sk / tel.0915030867

¤¤¤¤ VSTUPNÉ ¤¤¤
2€ / od 18+

Odporúčané akcie