Toaster 2012 návrat kultu

Žáner:
23.12.2012 - 21:00 - 24.12.2012 - 04:00
Toaster 2012 návrat kultu

Hrajú:

Toky

Bruno Hausner

Vega

Goyaa

Orex

Vstupné 3€

TOKY (vystupujúci aj ako Rumenige), vlastným menom Juraj Tokár , je veterán a harcovník, ktorého snáď nikomu, kto sa poctivo venuje scéne, netreba predstavovať bližšie. Tento „otec“ slovenského techno undergroundu, ktorý zbiera skúsenosti v DJingu už od roku 1992, má za sebou nespočet hraní po celom Slovensku, taktiež v celej strednej a východnej Európe. V Prievidzi nebude hosťom prvýkrát, v minulosti tu bol „varený, pečený“, čo bolo odrazom silného zázemia fanúšikovskej základne tohto hudobného a životného štýlu, kedy sa sem Juraj veľmi rád vracal práve kvôli tej spontánnej spätnej väzbe publika. Tentokrát sa vracia na „miesto činu“, do klubu, ktorý bol akousi mekkou techna na Hornej Nitre, samozrejme už nie v tej podobe, o ktorej je reč :) No veríme, že návšteva tohto matadora osloví čo najširšie osadenstvo, ktoré tak príde podporiť návrat kultu, akým akcia TOASTER bezpochyby je..

Ako support sa za gramofónmi predstaví domáca stálica ľudí fungujúca na scéne už nejaký ten piatok, nevynímajúc vzácne vystupujúcu persónu menom BRUNO HAUSNER, ktorého si určite väčšina z vás pamätá nielen z éteru Rádia Beta, ďalej je to človek, ktorý už v 90tych rokoch „mastil“ vinylové placky na takých legendárnych eventoch ako Rave Of Love, Vinyl Beats, Códex a samozrejme Toaster, pôvodný člen hosťujúceho bookingu Mirsbook DJ VEGA. Ruku k dielu určite svojráznym spôsobom priloží i performer, kreatívec a selektor zo spoluorganizačnej kru Sunny Promotion GOYAA, pre ktorého to bude premiéra na tomto evente. Lajnap uzatvára „nováčik“, no nemenej skúsený hudobný nadšenec menom OREX.

Tešiť sa samozrejme môžete na masívny zvuk, tématickú videoprojekciu po celú noc, špeciálne dekorácie, happy hours na bare a taktiež skvelú nezameniteľnú atmosféru, ktorú vytvoríte len a len vy..
...a možno, možno budú i čerstvé toasty!!

Hlavné menu