Ako to vyzerá v Baletnej škole La Pointe ?

Pre deti
Galéria Jabloň - Prievidza
Od do

Zadarmo si budete môcť vyskúšať hodinu klasického tanca pre dospelých alebo lekciu strečingu. K nahliadnutiu budú naše priestory a tanečné sály, záujemcovia sa budú môcť počas konzultácií informovať o možnostiach skupinového alebo individuálneho štúdia.


Čaká na vás skvelá atmosféra a sladké občerstvenie od Mackine torty - nová stránka. Detský obchodík LaFiland vám zase ukáže ako kvalitne a štýlovo obliecť vašu malú baletku do škôlky, školy alebo na tanečný krúžok. Pripravené máme aj kreatívne dielne a mnoho iného. Čakáme vás 25.06.2021 v priestoroch Baletnej školy La Pointe (budova Galéria Jabloň, Falešníka 6, 971 01, Prievidza, 3.poschodie).


Baletná škola La Pointe funguje už od roku 2016 a je syntézou profesionálneho prístupu a rodinnej atmosféry. Jej cieľom je prinášať pôžitok z tanca medzi ľudí, bez ohľadu na vek a prechádzajúce skúsenosti. Snaží sa rozvíjať talent u mladých, nadaných umelcov, ktorí majú záujem venovať sa tancu na vysoko profesionálnej úrovni. Baletná škola okrem pravidelných hodín tanca organizuje rôzne umelecké podujatia, workshopy, letné tábory pre deti či baletné predstavenia, čím robí vzdelávanie komplexnejším a zaujímavejším.


Baletná škola prináša do Prievidze kvalitu tanečného umenia. Okrem vysokokvalifikovaných pedagógov sú výhodou aj nové, moderné priestory v zrekonštruovanej Galérií Jabloň.

Odporúčané akcie