Cesta rozprávkovým sídliskom

Pre deti
Mestský park Prievidza
Od do

Mesto Prievidza v spolupráci s Kultúrnym a spoločenským strediskom v Prievidzi vás pozývajú na ďalší ročník obľúbeného podujatia, ktoré je určené pre deti a rodiny v novej forme. Namiesto jednej Cesty rozprávkovým lesom sme pre vás pripravili až štyri čarovné podujatia pod názvom Cesta rozprávkovým sídliskom. 

V priebehu sobotného popoludnia 18. júna 2022 sa „Stará cesta“ na sídlisku Necpaly a Mariánsky vŕšok na sídlisku Sever zmenia na nepoznanie. Na oboch sídliskách je pripravený pestrý program pre deti v čase 14.00 - 17.00 h. Na pódiu vás budú zabávať Divadlo na hojdačke a obľúbená DÚHALKA, ktorá zabaví deti svojimi piesňami.

Rovnako tak aj v sobotu 25. júna 2022 ožije Mestský park na sídlisku Píly a areál ZŠ Dobšinského na sídlisku Zapotôčky detským smiechom a krikom. Na oboch sídliskách je v čase 14.00 – 17.00 h pripravené predstavenie v podaní Divadla Zábavka a vystúpenie veselého zabávača a pesničkára ZAHRAJKA zo Spievankova.

Na všetkých sídliskách budú aj súťažné stanovištia, na ktorých budú deti zbierať pečiatky do Cestovného pasu a za plný počet si môžu vybrať sladkosti v Maškrtných domoch. A aby toho nebolo málo, tešiť sa môžete na rozprávkových maskotov, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie a chodiace zvieratká!

Všetky atrakcie sú zadarmo! Pripravené budú aj stánky s občerstvením.

VSTUP ZDARMA! Zmena programu VYHRADENÁ!

Tešíme sa na vás!

Odporúčané akcie