Mikulášsky sprievod anjelov a čertov

Pre deti
Námestie slobody Prievidza
-

Vianočné obdobie začína v meste Prievidza príchodom Mikuláša, ktorý k nám zavíta vo štvrtok, 5. decembra 2019 a otvorí Vianoce v meste.

„Mikulášsky sprievod anjelov a čertov“ začne o 16.00 h pred „Piaristickým kostolom“. Na čele sprievodu pôjde Mikuláš a jeho družina. Spoločne s anjelikmi a čertíkmi sa následne presunieme na Námestie slobody,  kde na nás bude čakať rozsvietenie vianočného stromčeka, divadelná  rozprávka Alica v krajine Vianoc v podaní Divadla ZáBaVKa, ohňová show  Čerti a anjeli v podaní sokoliarskej skupiny Aquila a mnoho sladkostí od Mikuláša a jeho pomocníkov. Podujatie bude prenášané na veľkoplošné  plátno.

Zároveň vás pozývame na milé rozprávkové predstavenie „Obyčajný zázrak“, ktoré  si pre vás pripravilo Kultúrne a spoločenské stredisko v Prievidzi v podaní Divadla „A“ a Divadla SHANTI, o. z.. Predstavenie sa uskutoční v stredu, 4. decembra 2019 o 17.00 h v Dome kultúry v Prievidzi. Predstavenie  je určené pre všetky dobré deti a ich rodičov a je zároveň spojené aj s príchodom Mikuláša! Rodičia prinesú balíčky označené menami svojich detí a pred predstavením odovzdajú v šatni Domu kultúry v Prievidzi.

Vstupné: 3,00 €. Vstupenky sú už v predaji v pokladni Domu kultúry v Prievidzi.


Odporúčané akcie