Náborový projekt Deti na hokej - Prievidza

Pre deti
Zimný štadión Prievidza
Od do

Nábor detí !!!🏒🏒🏒 Dňa 25.09.2022 - Zimný štadión v Prievidzi(08:30 - 10:30), pozývame všetky deti akéhokoľvek veku..

September a október sa bude niesť v znamení náborových  aktivít. Slovenský zväz ľadového hokeja v spolupráci s klubmi už tento  víkend spúšťa sériu podujatí Deti na hokej, ktoré sú určené pre chlapcov  vo veku od 4 do 9 rokov a pre dievčatá od 4 do 10 rokov. 

V najbližších týždňoch privíta podujatia Deti na hokej celkovo  viac ako 40 miest a presne 50 štadiónov po celom Slovensku. Vstup je  zdarma, vaše ratolesti môžete registrovať prostredníctvom formulára TU

V rámci náborovej aktivity deti hravou formou okúsia, čo všetko  ponúka hokej. Pod vedením profesionálnych trénerov urobia prvé  korčuliarske kroky a zistia, že tento šport je stelesnením zábavy,  radosti a pozitívnej emócie. Zážitok znásobí bohatý program plný  veselých cvičení. Nepochybujeme o tom, že po ich absolvovaní získajú  deti zanietenie pre najpopulárnejší šport na Slovensku. 

Na začiatok ani netreba vedieť korčuľovať. Stačí odhodlanie a chuť  športovať. O zvyšok sa postarajú skúsení kouči. Deti sa vďaka hokeju  naučia zodpovednosti a vytrvalosti. Zistia, ako spolupracovať s  rovesníkmi vo väčšom kolektíve a nájdu si nových kamarátov. Šport  zároveň poslúži ako vhodný doplnok k vzdelaniu. 

Čo si potrebujete priniesť?
- korčule (o možnostiach zapožičania sa informujte v klube)
- prilbu (nemusí byť nevyhnutne hokejová, postačí aj lyžiarska alebo cyklistická)
- rukavice (hokejové alebo aj lyžiarske a zimné)
- chrániče na kolená a lakte (môžu byť aj z in-line korčuľovania)
- teplé oblečenie (ideálne nepremokavé)

Čo nepotrebujete, ale môžete si priniesť?
- dres
- hokejku

Odporúčané akcie