Quantcast

Preložené na rok 2022 - ROZPRÁVKOLAND 2022 - Bojnice

Pre deti
Ihrisko pod farou Bojnice - Gumy land, pieskové sochy, bistro
Od do

OZNAM 21. 5. 2021: Podujatie  Rozprávkoland Bojnice sa prekladá z 7. 8. 2021 na 6. - 7. august 2022.  Vstupenky ostávajú v platnosti. V prípade, že máte záujem o refundáciu v  najbližších dňoch dostanete na mail, z ktorého ste vstupenky zakúpili  formulár, v ktorom bude možné o ňu požiadať. 

Najväčší rodinný festival - ROZPRÁVKOLAND 2022!

S  najväčším rodinným festivalom zavítame do rôznych miest v priebehu  leta. Prinesieme so sebou veľa zábavy, obľúbených detských show,  atrakcií, rôzne divadielka, veľa obľúbených divadelných postavičiek,  súťaží a činností s našimi animátormi a to všetko na jednom mieste a v  jeden deň. Jednoducho úplný ROZPRÁVKOLAND!

Účinkujúci

  • budú upresnení

Všetky atrakcie sú zdarma v cene vstupenky. 

Vstupenky

  • Pre 1 osobu: 15,00€
  • Rodinná vstupenka pre 4 osoby: 49,90€

Deti do 3 rokov vrátane majú  v sprievode dospelej osoby vstup zdarma. Tj. platí sa, ak má dieťa 4  roky a viac. Rodinná vstupenka je pre 4 osoby staršie ako 4 roky.

Vstupenky  si môžete nechať doručiť poštou alebo využiť elektronické vstupenky  (zaslané na e-mail), ktoré sú v 2 formátoch - PDF pre tlač na domácej  tlačiarni alebo v copy centre, a PNG s QR kódmi pre smartfóny.

Maxiticket.sk  je zárukou a garanciou pravosti vstupeniek. Na stránkach spoločnosti  Maxiticket.sk si kupujete originálne vstupenky na každé podujatie.  Spoločnosť Maxiticket.sk neručí za vstupenky zakúpené cez iné druhotné  webové portály. Tento spôsob predaja nie je zo strany spoločnosti  podporovaný a ani s ním nemá nič spoločné.

Vstupenky

Odporúčané akcie