Smejko a Tanculienka - Handlová - 2022

Pre deti
Dom kultúry Mesta Handlová
Od do

­čą│A je to tu!­čą│ ├Üplne nov├ę predstavenie s Hunc├║likom, Smejkom a Tanculienkou s pesni─Źkami z ich posledn├ęho filmu Po─Ć von!


Hunc├║lik doma sed├ş, ni─Ź nerob├ş a len vylihuje, preto┼że vonku pr┼í├ş a hrmia blesky. Prekvapia ho zamo─Źen├ş Smejko a Tanculienka a sna┼żia sa ho zabavi┼ą pesni─Źkou Ke─Ć si ┼í┼ąastn├Ż. Zahraj├║ sa aj hru Dvaja remeseln├şci. Zaspievaj├║ si aj ┼Żlt├║ raketu. Rozdelia si spolo─Źne ─îokol├ídu. Ni─Ź v┼íak nepom├íha. Na┼í┼ąastie ale vyjde slnie─Źko a v┼íetci m├┤┼żu ├şs┼ą von. Pr├şdu do ─Źarovn├ęho parku, kde stretn├║ vlka na kolobe┼żke, ktor├Ż im zaspieva svoj smutn├Ż pr├şbeh v pesni─Źke Vlk a semafor. Objavia T├║lav├ę top├ínky a vydaj├║ sa s nimi do sveta. Dobrodru┼żstvo s lupi─Źmi za┼żij├║ aj Na divokom z├ípade. Zaspievaj├║ si Po─Ć von! Ale hlavne s├║ radi, ┼że s├║ spolu a aj keby sa znovu rozpr┼íalo, povedia si: Ni─Ź n├ís nezlom├ş. A mo┼żno zaspievaj├║ aj nejak├ę star┼íie hity. Nechajte sa prekvapi┼ą a pr├ş─Ćte na jedine─Źn├ę pesni─Źkov├ę predstavenie Po─Ć von! s Hunc├║likom a Smejkom a Tanculienkou!

Vstupenky online tu https://www.ticketportal.sk/event/Smejko-a-Tanculienka-Pod-von?ID_partner=60

Chrob├í─Źikovia, te┼í├şme sa na v├ís na koncertoch! Va┼íi Smejko ­čÉŁ a Tanculienka ­čÉ×


­čĹë Predstavenie trv├í pribli┼żne 60 min├║t a je vhodn├ę pre v┼íetk├Żch od 2 rokov.


­čĹë Ka┼żd├í osoba, dospel├Ż aj die┼ąa bez oh─żadu na vek mus├ş ma┼ą platn├║ vstupenku.


­čĹë Do s├íly z bezpe─Źnostn├Żch a kapacitn├Żch d├┤vodov p├║┼í┼ąame len to─żko os├┤b, ko─żko je v s├íle miest na sedenie. Z├íle┼ż├ş n├ím na bezpe─Źnosti a pohodl├ş na┼íich chrob├í─Źikov.


­čĹë Ako bonus ku ka┼żd├Żm 4 l├şstkom zak├║pen├Żm v jednom n├íkupe si m├┤┼żete vybra┼ą dar─Źek:

1. DVD

alebo

2. Mesa─Źn├Ż pr├şstup ku v┼íetk├Żm na┼íim filmom a rozpr├ívkam na www.kukino.tv

­čÄü Dar─Źek z├şskate pred vstupom do s├íly.


­čĹë Die┼ąa s platn├Żm Z┼ĄP preukazom do 15 rokov bude ma┼ą po zak├║pen├ş vstupenky a predlo┼żen├ş Z┼ĄP preukazu na vstupe pred akciou n├írok na vr├ítenie 50 % zo vstupn├ęho.


ÔŁŚZ─żavy a vstupenky pre deti: Bez z─żavy - ka┼żd├Ż ├║─Źastn├şk podujatia mus├ş ma┼ą zak├║pen├║ platn├║ vstupenku bez oh─żadu na vek. Cena vstupeniek je rovnak├í pre deti aj dospel├Żch.


ÔŁŚVstupenky odpor├║─Źame zak├║pi┼ą online.


ÔŁŚCena vstupenky na mieste v de┼ł konania predstavenia: 14ÔéČ/osoba.


ÔŁŚUpozor┼łujeme, ┼że po─Źet vstupeniek v predaji je limitovan├Ż - na mieste u┼ż nemusia by┼ą dostupn├ę ┼żiadne vo─żn├ę vstupenky.


ÔÇ╝ Ticketportal je garancia pravosti vstupeniek. Na str├ínkach spolo─Źnosti Ticketportal si kupujete v┼żdy origin├ílne vstupenky na dan├ę podujatie.


ÔÇ╝ Spolo─Źnos┼ą Ticketportal nezaru─Źuje pravos┼ą vstupeniek zak├║pen├Żch na sekund├írnych port├íloch predaja (napr. Viagogo), nem├í s nimi ni─Ź spolo─Źn├ę a ani tento sp├┤sob predaja nepodporuje.

Vstupenky

Odpor├║─Źan├ę akcie