Blaho basketbal: Zápas hviezd - ALL-STAR Game 2019

Šport

PROGRAM 

Sobota, 15.6.2019

13:30, Zápas č.1 z BB ASW 2019 (Niké Aréna, Prievidza):

Výber MBA Prievidza U15   vs   Výber BSProgress CAMP „Black“ U14

*Zápas je súčasťou Mini Turnaja troch tímov U15.

*FIBA Pravidlá | 4x10minút | Hracia lopta: Spalding Euroleague TF 1000 (Veľkosť 7)

15:30, Zápas č.2 z BB ASW 2019 (Niké Aréna, Prievidza):

Výber BSProgress CAMP „Orange“ U14   vs   Výber MBA Prievidza U15

*Zápas je súčasťou Mini Turnaja troch tímov U15.

*FIBA Pravidlá | 4x10minút | Hracia lopta: Spalding Euroleague TF 1000 (Veľkosť 7)

18:00, Zápas č.3 z BB ASW 2019 (Niké Aréna, Prievidza):

Výber BlahoBasket „White“ U24   vs   Výber BlahoBasket „Black“ U24

*FIBA Pravidlá | 4x10minút | Hracia lopta: Spalding Euroleague TF 1000 (Veľkosť 7)

*Súčasťou zápasu budú aj Skills Challenge (po 1.štvrtine zápasu),  Three-Point Contest (po 2.štvrtine zápasu) a záverečný ceremoniál, na  ktorom bude ocenený víťazný tím (BlahoBasket Putovná Trofej Víťaznej  Mentality), All-Star päťka a MVP hráč zápasu U24.

18:00, Zápas č.3 z BB ASW 2019 (Niké Aréna, Prievidza):

 

Nedeľa, 16.6.2019

9:30, Zápas č.4 z BB ASW 2019 (Niké Aréna, Prievidza):

Výber BSProgress CAMP „Black“ U14   vs   Výber BSProgress CAMP „Orange“ U14

*Zápas je súčasťou Mini Turnaja troch tímov U15.

*FIBA Pravidlá | 4x10minút | Hracia lopta: Spalding Euroleague TF 1000 (Veľkosť 7)

*Súčasťou zápasu budú aj Skills Challenge (po 1.štvrtine zápasu),  Three-Point Contest (po 2.štvrtine zápasu) a záverečný ceremoniál, na  ktorom budú ocenené jednotlivé družstvá (zlaté, strieborné a bronzové  medaily), All-Star päťka, MVP hráč a najlepší obranca z Mini Turnaja U15  (MVP hráč bude ocenený cenou Radoslava Rančíka pre najužitočnejšieho  hráča a Najlepší obranca bude ocenený cenou Antona Gavela – The Best  Defender U15).

16:00, Zápas č.5 z BB ASW 2019 (Niké Aréna, Prievidza/Hlavný zápas BB ASW 2019):

Výber Okresu Prievidza Muži   vs   Výber Slovenskej Republiky Muži

*FIBA Pravidlá | 4x10minút | Hracia lopta: Spalding Euroleague TF 1000 (Veľkosť 7)

*Súčasťou zápasu budú aj Skills Challenge (po 1.1/4), Slam Dunk  Contest (po 2.1/4), Three-Point Contest (po 3.1/4), tanečné vystúpenia  Cheerleaders (BC Ladies), Spíkri, DJ, Tombola (6 hodnotných cien),  Oceňovanie basketbalových zanietencov a legiend + záverečný ceremoniál,  na ktorom bude ocenený víťazný tím (BlahoBasket Putovná Trofej Víťaznej  Mentality), All-Star päťka a MVP hráč zápasu. Po záverečnom ceremoniáli  bude nasledovať aj záverečná Autogramiáda pozvaných hráčov pre  prítomných fanúšikov.

16:00, Zápas č.5 z BB ASW 2019 (Niké Aréna, Prievidza/Hlavný zápas BB ASW 2019):

!VŠETCI STE SRDEČNE VÍTANÍ, TEŠÍME SA NA VÁS!

 

ZLOŽENIA JEDNOTLIVÝCH TÍMOV (od U14 až po Mužov)

BSProgress CAMP Team „Orange“ U14 (12hráčov):

*Tím zložený z 12 vybraných chlapcov (ročník 2005) z celého  Slovenska, ktorí sa zúčastnia prvého turnusu (8.-14.7.2019) tohtoročného  letného kempu rozvoja individuálnych zručností a znalostí hráčov  basketbalu do 14 rokov, pod názvom BSProgress CAMP 2019, ktorý už 2.rok  v metropole východu Košiciach organizuje a neustále zanietene rozvíja  bývalý reprezentačný rozohrávač mužov SR, dlhoročný profesionálny hráč  basketbalu (slovenská, česká, maďarská liga) a dnes skvelý mládežnícky  tréner Róbert Nuber.

 

BARINA Lukáš (BKM Nitra)

BARNÁK Denis (MBA Prievidza)

ČORBA Andrej (RIM Basket Košice)

FILO Matúš (RIM Basket Košice)

GYURICSEK Adam (BK Junior Komárno)

HOLÍK Ivan (MBA Prievidza)

JUNEK Aleš (MBK Karlovka Bratislava)

KOLLER Daniel (BK Pezinok)

PAĽO Dávid (RIM Basket Košice)

ŠIPULA Gergely (BK Junior Komárno)

VÁCLAVÍK Tomáš (BK Pezinok)

VDOVIAK Viktor (MBK Karlovka Bratislava)

 

BSProgress CAMP Team „Black“ U14 (13 hráčov):

*Tím zložený z 13 vybraných chlapcov (ročník 2005) z celého  Slovenska, ktorí sa zúčastnia druhého turnusu (22.-28.7.2019)  tohtoročného letného kempu rozvoja individuálnych zručností a znalostí  hráčov basketbalu do 14 rokov, pod názvom BSProgress CAMP 2019, ktorý už  2.rok v metropole východu Košiciach organizuje a neustále zanietene  rozvíja bývalý reprezentačný rozohrávač mužov SR, dlhoročný  profesionálny hráč basketbalu (slovenská, česká, maďarská liga) a dnes  skvelý mládežnícky tréner Róbert Nuber.

 

BLAŠKO Daniel (BKM Iskra Svit)

BOHUŠ Šimon (RIM Basket Košice)

BROŠKOVIČ Matúš (BKM SPU Nitra)

HEINZ Albert (ŠKP BBC Banská Bystrica)

HORÁK Juraj (BKM Iskra Svit)

KAŠPER Krištof (ŠKP BBC Banská Bystrica)

KOLLÁR Jakub (RIM Basket Košice)

LÉVAY Ján (Abovia 96 Košice)

LÜTMERDING Lukáš (BK Inter Bratislava)

MAKULA Matúš (BK 04 AC LB Spišská Nová Ves)

ŠIMOŇAK Erik (RIM Basket Košice)

URBAN Ľubomír (BKM SPU Nitra)

VALENTÍNY Tomáš (MBK Victoria Žilina)

 

Výber MBA Prievidza U15 (15 hráčov):

*Tím zložený z najlepších hráčov Mládežníckej Basketbalovej Akadémie  Prievidza do 15 rokov (ročníky 2004-2006). Do každého zápasu tréneri  nominujú 12 hráčov.

 

CMAR Andreas (SF, 2004)

GAJDOŠ Pavol (G, 2004 – hosťovanie z BBK Bánovce nad Bebravou)

GÉCZY Marko (PG, 2004)

HUDEC Jakub (PF, 2004)

CHLUPIS Martin (G, 2006)

KABINA Krištof (PF, 2004)

KRÁLIK Adam (G, 2005)

MIKLO Matúš (PF, 2005 – hosťovanie z BBK Bánovce nad Bebravou)

PAMMER Michal (G, 2005)

RYBÁR Adrián (PF, 2004)

SIMONIDES Marek (SG, 2006)

SÝKORA Jakub (SG, 2004)

TELIČÁK Radoslav (PF, 2005)

VAVRO Šimon (F, 2004)

ZELENIANSKÝ Samuel (G, 2005)

 

Výber BlahoBasket „White“ U24 (13 hráčov):

*Tím zložený z 12 súčasných hráčov basketbalu do 24 rokov,  pochádzajúcich z mesta Prievidza a patriacich medzi to najlepšie čo nám  náš basketbalový okres ponúka. Mnohí z nich sú aj súčasnými či bývalými  mládežníckymi reprezentantmi SR v rôznych vekových kategóriach  (U16-U20).

 

 0  ŠTURCEL Richard (G, 2001, Science City Jena, Nem.)

 1  ROZENBERG Róbert (G, 2000, MBA Prievidza)

 4  PASOVSKÝ Jakub „C“ (PG, 1997, MBK Karlovka Bratislava)

 7  HRABOVSKÝ Juraj (G, 2000, GBA Praha, ČR)

 9  SUMER Peter (SG, 1996, Free Agent)

11 HUPKA Daniel (SF, 2000, MBA Prievidza)

12 MÄSIAR Marek „A“ (SF, 1996, MBK SPU Nitra)

13 MAGDOLEN Matúš (G, 1999, A.S. Forio Basket, Tal.)

17 LACKO Ivan (PF, 2000, MBA Prievidza)

18 KIELAR Matej (PF, 2003, MBA Prievidza)

19 ZORVAN Ján „A“ (PF, 1995, BC Prievidza)

26 ZAHRADÁR Peter (G, 2000, MBK Baník Handlová)

28 SCHNIERER Marek (SF, 2002, MBA Prievidza)

 

Výber BlahoBasket „Black“ U24 (13 hráčov):

*Tím zložený z 12 súčasných hráčov basketbalu do 24 rokov,  pochádzajúcich z mesta Prievidza a patriacich medzi to najlepšie čo nám  náš basketbalový okres ponúka. Mnohí z nich sú aj súčasnými či bývalými  mládežníckymi reprezentantmi SR v rôznych vekových kategóriach  (U16-U20).

 

 2  MATUŠKA Maxim (PG, 2002, MBA Prievidza)

 3  ŠTÍPALA Roman (SF, 2001, MBA Prievidza)

 5  HULJAK Jozef (G, 1999, MBK Baník Handlová)

 6  HRNČÁR Lukáš (PF, 2001, MBA Prievidza)

 8  HROMADA Branislav (SG, 2000, MBA Prievidza)

10 LUKÁČ Patrik (SG, 2002, MBA Prievidza)

14 MOJŽIŠ Dominik (G, 2002, MBA Prievidza)

15 DOLNÍK Michal (PF/C, 1995, MBK Baník Handlová)

16 HRONSKÝ Samuel (PF, 2000, MBA Prievidza)

20 PIPÍŠKA Branislav (PG, 1995, BKM Lučenec)

21 BAKOŠ Filip (PF, 2004, MBA Prievidza)

22 ŠVARC Martin (G, 1995, BBC Banská Bystrica)

29 LINDER Roman (PF, 2000, MBA Prievidza)

 

Výber Okresu Prievidza Muži (13 hráčov):

*Tím zložený zo súčasných a bývalých dlhoročných mužských  i mládežníckych reprezentantov SR pochádzajúcich z okresu Prievidza,  doplnený o pozvanú posilu spoza rieky Moravy „Českého Leva“ Pavla  Bosáka.

 

 0  MRVIŠ Tomáš (G/F, 1991, 201cm, BK Inter Bratislava + Muži SR)

 2  JAŠŠ Marek (G/F, 1990, 195cm, BC Prievidza + Muži SR)

 4  IHRING Mário (PG, 1998, 192cm, PG, KK Vrijednosnice Osijek, Chor. + Muži SR)

 5  HAVIAR Ondrej (PG, 1985, 175cm, BBC Banská Bystrica + Muži SR 3X3)

 7  RIDZOŇ Viliam „C“ (SG, 1975, 192cm, Ukončená kariéra prof.hráča basketbalu)

 8  MARKO Roman „A“ (PG, 1986, 194cm, DEKSTONE Turi Svitavy, ČR)

 9  BÍLIK Martin (SG, 1987, 194cm, MEFERES 3X3 Team Prievidza)

10 VOJTEK Jozef (PF, 1985, 204cm, MEFERES 3X3 Team Prievidza)

13 JURÍČEK Viktor (PF, 1993, 211cm, BK Levickí Patrioti + Muži SR)

15 VIDO Roman (PF, 1988, 204cm, Ukončená kariéra prof.hráča basketbalu)

17 ZORVAN Ján (PF, 1995, 200cm, BC Prievidza)

20 PIPÍŠKA Branislav  (PG, 1995, 183cm, BKM Lučenec)

21 BOSÁK Pavel „A“ (SG, 1982, 192cm, Ukončená kariéra prof.hráča basketbalu)

 

Hlavný tréner: POSPÍŠIL Martin (KP Brno, ČR)

Asistenti: PASOVSKÝ Juraj (MBA Prievidza)

                  ŠPINER Milan (BK ŠKP 08 Banská Bystrica)

Kondičný tréner: BIELOPOTOCKÝ Martin (Hamilton Fitness/FTVŠ, Bratislava)

Fyzioterapeutka: GOGOVÁ Stanislava (PhysioCare, Prievidza/BC Prievidza)

Masér: NOVÁK Jozef (BC Prievidza)

Kustód: KMEŤ Ladislav (Prievidza)

 

Výber Slovenskej Republiky Muži (13 hráčov):

*Tím zložený zo súčasných a bývalých dlhoročných mužských  i mládežníckych reprezentantov SR pochádzajúcich z rôznych miest/obcí  našej krásnej krajiny, na čele s dvomi legendami a najčastejšími víťazmi  ankety o najlepšieho basketbalistu roka v celej histórii samostatnosti  SR – Radoslavom Rančíkom (8x Najlepší basketbalista roka na Slovensku)  a Antonom Gavelom (4x Najlepší basketbalista roka na Slovensku).

 

 1  SEDMÁK Peter „A“ (PF, 1985, 207cm, Královští Sokoli Hradec Králové, ČR + Muži SR)

 2  BACHAN Martin (SF, 1995, 202cm, BK Levickí Patrioti + Muži SR)

 5  KRAJČOVIČ Šimon (PG, 1994, 185cm, BK Levickí Patrioti + Muži SR)

10 MEREŠŠ Jakub (PF, 1996, 200cm, PP&TV RAJ Žilina)

11 KÖRNER Richard (PF, 1990, 201cm, BC Prievidza + Muži SR)

13 RANČÍK Radoslav „A“ (PF, 1979, 206cm, Ukončená kariéra prof.hráča basketbalu)

14 ABRHÁM David (SG, 1995, 192cm, BK Inter Bratislava + Muži SR)

16 ANTONI Adam (SF, 1995, 191cm, BK 04 AC LB Spišská Nová Ves)

17 HLIVÁK Dalibor (PG, 1995, 190cm, MBK Rieker Komárno + Muži SR)

22 ŽIAK Milan (CG, 1988, 190cm, BK Levickí Patrioti + Muži SR)

24 BALDOVSKÝ Stanislav (SG, 1989, 192cm, BK Iskra Svit + Muži SR)

25 GAVEL Anton „C“ (CG, 1984, 189cm, Ukončená kariéra prof.hráča basketbalu)

95 FUSEK Michael (C, 1995, 224cm, BK Inter Bratislava + Muži SR)

 

Manažér tímu: HOMOLA Tomáš (MBK Iskra Petržalka/Regent Bratislava, BMBL)

Hlavný tréner: BEŤKO Julián (Get Better Academy Europe, Praha)

Asistenti: SÝKORA Martin (MBK Stará Turá)

                   MÍČKA Martin (Míčka Fitness, Svit)

Kondičný tréner/Fyzio: CHUDÝ Jakub (Mužská reprezentácia SR)

Masér/Kustód: FABÍNY Róbert (Kežmarok, Reprezentácie SR)

 

ROZHODCOVIA BlahoBasket Víkendu Hviezd 2019:

Zápasy U24 a Muži (Sobota + Nedeľa):

SZIBILLA Ladislav, PIPÍŠKA Igor, BARTOŠ Ladislav + TULÍK Ľuboš (komisár na mužskom zápase)

 

Zápasy U15 (Sobota):

BULLO Peter, STOPKA Jozef, ZLATŇANSKÝ Maroš

 

Zápas U14 (Nedeľa): 

BULLO Peter, STOPKA Jozef, ZLATŇANSKÝ Maroš

 

ŠTATISTI BlahoBasket Víkendu Hviezd 2019:

Zápas Muži (Nedeľa):

HUPKA Daniel, JANOUŠEK Roman, ŠTÍPALA Roman, TELIČÁKOVÁ Sára, VRŠKA Martin

 

Zápas U24 (Sobota):

JANOUŠEK Roman, TELIČÁKOVÁ Sára, VRŠKA Martin + dve osoby

 

Zápasy U15 (Sobota):

HROMADA Branislav, JANOUŠEK Roman, TELIČÁKOVÁ Sára, VRŠKA Martin + jedna osoba

 

Zápas U14 (Nedeľa): 

HUPKA Daniel, JANOUŠEK Roman, ŠTÍPALA Roman, TELIČÁKOVÁ Sára, VRŠKA Martin

Odporúčané akcie