Quantcast

5. ročník súťaže TOP GASTRO v Trenčianskom kraji pozná svojich víťazov

13.1.2022
5. ročník súťaže TOP GASTRO v Trenčianskom kraji pozná svojich víťazov

Krajská organizácia cestovného ruchu  (KOCR) Trenčín región vyhlásila 1. novembra 2021 v poradí už 5. ročník  ankety o najlepšie gastronomické zariadenie v Trenčianskom kraji.  Rovnako, ako v predošlých ročníkoch, hlasovaniu predchádzali nominácie  zariadení, ktoré mohla  široká verejnosť posielať počas celého  novembra. 

On-line hlasovanie  prebiehalo v termíne od 1. do 31. decembra 2021 na webovej stránke  vyhlasovateľa súťaže www.trencinregion.sk. Do súťaže sa zapojilo celkovo 2835 hlasujúcich, ktorí mali možnosť prideliť svoj hlas jednému z 80 nominovaných zariadení

Víťazom s najvyšším počtom hlasov sa stala reštaurácia Alej v Bojniciach s celkovým počtom 191 hlasov.  Na druhom mieste sa umiestnil jeden z aktuálnych trendov v gastronómii,  tzv. food-truck s názvom PalmStreetBoyz z Prievidze, ktorý získal 178  hlasov. Tretia priečka patrí rovnako, ako aj v minulom ročníku súťaže,  reštaurácii Pod Babou z Omšenia so ziskom 142 hlasov. 

„Súťaž  TOP GASTRO sa každoročne stretáva s pozitívnymi ohlasmi, ktoré  prichádzajú nielen zo strany verejnosti, ale aj od prevádzkovateľov  gastronomických zariadení v trenčianskom regióne. Pre tých predstavuje  množstvo získaných hlasov od svojich spokojných zákazníkov  formu  uznania a odmenu za tvrdú prácu, ktorú v tejto, pre gastronómiu,  náročnej dobe odvádzajú,“ uviedla výkonná riaditeľka KOCR Trenčín región Eva Frývaldská

Nominácie  do súťaže o najlepšie gastro zariadenie v kraji posielala verejnosť  prostredníctvom e-mailu a Facebook fan page. Všetci, ktorí sa zapojili  do nominácii a on-line hlasovania, boli zaradení do zlosovania o  darčekový poukaz do reštaurácie Street Food Kitchen, ktorá nesie titul  TOP GASTRO zariadenie v Trenčianskom kraji pre rok 2020. 

Ďalšie správy