Ako uskladniť veľké množstvo materiálu? Využite skladové stany

15.11.2023
Ako uskladniť veľké množstvo materiálu? Využite skladové stany

Čo robiť v prípade, že vám už neostane voľné miesto? V takom prípade je nevyhnutné zaobstarať si skladový stan. Podľa veľkosti vyberiete ten najvhodnejší pre vás a uložíte doň všetko, čo potrebujete. 

Počuli ste už o skladových stanoch? Tieto stany sú určené na skladovanie tovaru, nástrojov, áut alebo bazénov a stavenísk. Môžete sa však skladový stan spoľahnúť? V dnešnom článku sa vám pokúsime dokázať, že môžete.

Ako chránia skladové stany váš majetok?

Stany majú ohňovzdorný kryt

Skladové stany majú bočné steny a vchody vyrobené z ohňovzdorného materiálu. V praxi to znamená, že sa značne zvyšuje bezpečnosť čohokoľvek, čo ste si do stanov uložili. Do stanov by ste určite nemali dávať materiály, ktoré sú veľmi náchylné na oheň. Ak však do stanov uložíte bežný materiál, stan vám ho pomôže ochrániť.

Stany odvádzajú vodu

Nielen skladové stany, ale aj plachtové haly majú schopnosť efektívne odvádzať vodu. Vnútorná časť tak zostáva aj počas búrky či topiaceho sa snehu suchá. Vnútro stanu je tak suché aj počas zimy. Sú preto vhodné aj tak uskladnenie veľkej záhradnej techniky, vrátane veľkých strojov ako napríklad bagra.

Stany sú stabilné

Vďaka pevným konštrukciám a kvalitným plachtám zvládnu stany aj silné poveternostné podmienky. Najmä počas zimy je dôležité, aby konštrukcia udržala aj veľké množstvo snehu. Pri výbere vhodného skladového stanu či plachtovej haly si dajte záležať na kvalitnom spracovaní a veľkosti.

Blíži sa zima a vy už teraz viete, že nemáte dostatok miesta na uskladnenie sena, veľkých záhradných strojov alebo materiálu? Neváhajte a rozhodnite sa pre skladový stan, ktorý váš majetok ochráni. 

 

Zdroj obrázku: Beekeepx / Shutterstock.com

Ďalšie správy