Dokonalý filmový večer s priateľmi: Ako ho zorganizovať?

16.3.2023
Dokonalý filmový večer s priateľmi: Ako ho zorganizovať?

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/videohra-pohovka-rozmanitost-hranie-hier-7856016/

Voľný čas je dôležitý pre každého z nás. Ale čas s priateľmi takisto.  Kedy naposledy ste boli spolu vonku alebo sa len tak stretli? Možno je  to už poriadne dávno. Preberte iniciatívu a naplánujte filmový večer u  vás doma.

Dobré jedlo nepochybne patrí k dobre strávenému večeru. A pri sledovaní filmov to platí dvojnásobne. Uplatnite si Wolt promokód a ušetrite na pohostení.

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/dom-sedenie-pivo-sedadlo-7489036/

Pripravte zoznam hostí

Naplánovať filmový večer s priateľmi sa  môže zdať veľmi jednoduché. Hovoríte si, že stačí zavolať pár ľudom a  dohodnúť sa na termíne? Myslite na to, že väčšina ľudí si popri  pracovných povinnostiach musí voľný čas vopred naplánovať.

Pripravte  viacero alternatív termínov a hľadajte spoločný, ktorý bude vyhovovať  všetkým. Pre jednoduchšiu komunikáciu vám odporúčame vytvoriť si  spoločnú skupinu na sociálnej sieti.

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/sedenie-pivo-stastny-drzanie-7489021/

Vyberte filmy

Aké filmy majú radi vaši priatelia? Spíšte zoznam filmov s ohľadom na  vaše spoločné preferencie. Chcete predsa, aby sa zabavili všetci.

Druhou možnosťou je nechať výber filmov až na samotný večer, keď sa stretnete.


Naše tipy na filmy:

  • Svetlonoc (triler)
  • Elvis (hudobný film)
  • Vstupenka do raja (komédia)
  • Na nože 2 (mysteriózny film)
  • Na nože 2 (komédia/dráma)
  • Premlčané (kriminálna dráma)

Sledovanie filmov môže byť výhodnejšie, ako kedykoľvek predtým. Využite HBO Max kupón a užívajte si hodiny sledovania skvelých filmov.

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/sedenie-hry-hranie-salky-9069369/

Zabezpečte jedlo

Samozrejme, zabudnúť nesmiete ani na občerstvenie. Nemusíte chystať nič veľké a honosné. Postačia rôzne snacky a chuťovky.


Pripravte priestor

Je nesmierne dôležité, aby mal každý potrebné pohodlie. Čistý a  uprataný priestor je nevyhnutnosťou. Zároveň by mal poskytovať každému  dostatok miesta na sedenie.

Sledovať filmy na malej obrazovke notebooku by nemuselo byť pre všetkých pohodlné. Televízia bude na tento účel vhodnejšia.

Zdroj: https://www.pexels.com/sk-sk/photo/sedenie-utulny-dom-domov-5157457/

Spoločný filmový večer si s priateľmi užite naplno. Zároveň máte  skvelú príležitosť dohodnúť si ten nasledujúci. Veď, založiť takéto  spoločné sledovanie filmov by bolo skvelou tradíciou, no nie?


Ďalšie správy