Krajnovič zostáva trénerom BC Prievidza aj v ďalšom ročníku

13.5.2022
Krajnovič zostáva trénerom BC Prievidza aj v ďalšom ročníku

Basketbalistov BC Prievidza povedie v nasledujúcom ročníku Niké  Slovenskej basketbalovej ligy aj naďalej z pozície hlavného trénera  Chorvát Krunoslav Krajnovič. S vedením klubu sa dohodol na pokračovaní  spolupráce.

Skúsený kouč prišiel zachrániť prievidzskú sezónu v decembri 2021, na  lavičke nahradil Maroša Helmecyho. S tímom sa mu síce nepodarilo  prebojovať do play off, ale v baráži o účasť v ďalšej sezóne Niké SBL  úspešne zachránil družstvo s bilanciou 6 výhier a bez jedinej prehry.  Obe strany po konci ročníka prejavili záujem v pokračovaní.

"Sme radi, že môžeme oficiálne potvrdiť predĺženie spolupráce s pánom  Krajnovičom. Zmluva, ktorá bola podpísaná na konci roka 2021,  obsahovala obojstrannú opciu, ktorú si po vzájomnej dohode obe strany  uplatnili. Chceli by sme nadviazať na predchádzajúcu spoluprácu,  zlepšený herný prejav, bojovnosť, progres mladých hráčov a rozvíjať ho  aj ďalej. Je to zároveň výzva vrátiť BC späť na vyššie priečky tabuľky,  kam rozhodne patrí," vyjadril sa pre oficiálny klubový web člen vedenia Peter Zvara.

Ďalšie správy