Odberne miesta - celoplošné testovanie Handlová - V Handlovej bude 14 odberných miest

29.10.2020
Odberne miesta - celoplošné testovanie Handlová - V Handlovej bude 14 odberných miest
koronavírus celoplošné testovanie

Plošné testovanie antigénovými testami budú môcť obyvatelia nadchádzajúci víkend absolvovať na 14 odberných miestach v Handlovej.  V Handlovej sa budú môcť zúčastniť na odberoch prevažne v priestoroch škôl, kde bude k dispozícii viac tímov.

Handlovčania budú môcť absolvovať odbery v Základnej škole (ZŠ) Mierové  námestie, ZŠ Morovnianska cesta, zdravotnom stredisku, strednej odbornej  škole, dome kultúry, sídle Hateru a ZŠ Školská. Exteriérové odberné  miesto bude pri bani na Štrajkovej ulici, drive-thru na Námestí baníkov.  V požiarnej zbrojnici v Novej Lehote bude odber iba v sobotu (31. 10.) a  v Dome kultúry v Morovne iba v nedeľu (1. 11.).

Mestské úrad v Handlovej (MsÚ) fyzicky pre verejnosť zatvorili. „Zamestnanci MsÚ  v Handlovej pracujú naďalej v normálnom pracovnom režime, služby budú  poskytovať výlučne prostredníctvom telefonickej a emailovej komunikácie.  Osobné návštevy osôb sú možné iba v prípade vybavovania nevyhnutnej  agendy súvisiacej s výkonom prác matričného úradu,“ priblížila ďalej hovorkyňa mesta Jana Paulínyová.

Handlovská samospráva podľa nej zároveň obnovila linku na nákupy  základných potravín, liekov a drogérie pre osamelých seniorov, ľudí v  karanténe a odkázaných obyvateľov. Informácie nájdu na internetovej  stránke mesta.

Ďalšie správy