Odberné miesta pre bezplatné testovanie verejnosti antigénovými testami - Prievidza, Bojnice

13.11.2020
Odberné miesta pre bezplatné testovanie verejnosti antigénovými testami - Prievidza, Bojnice
koronavírus testovanie verejnosti antigénovými testami

V Prievidzi a Bojniciach budú od budúceho týždňa k  dispozícii tri odberové miesta pre bezplatné testovanie verejnosti  antigénovými testami na ochorenie COVID-19.
 

Od budúceho týždňa bude otvorené odberové miesto na  bezplatné testovanie verejnosti na ochorenie COVID-19 antigénovými  testami pri vstupe do Nemocnice s poliklinikou v Prievidzi so sídlom v  Bojniciach (ďalej len NsP). Verejnosť môže využiť testovanie v čase od  12:00 do 16:00. Toto odberové miesto bude v prevádzke od pondelka 16.  novembra do stredy 18. novembra 2020.
 
Druhé odberové miesto bude verejnosti k dispozícii vo vstupnom vestibule  Mestskej športovej haly (vchod od zimného štadióna). Testovanie bude v  prevádzke od štvrtka 19. novembra 2020 až do odvolania. Verejnosť bude  môcť prísť na bezplatné testovanie vždy počas pracovných dní v čase od  8:00 do 12:00. Prevádzkovateľom bude Slovenský červený kríž v súčinnosti  s NsP v Bojniciach.
 
Tretie odberové miesto bude v Bojniciach v sídle Regionálneho úradu  verejného zdravotníctva Prievidza. Bude slúžiť výhradne na základe  objednania sa, najmä pre kolektívy.

Ďalšie správy