Quantcast

Top gastrozariadenie Trenčianskeho kraja za minulý rok je Street Food Kitchen z Handlovej

7.1.2021
Top gastrozariadenie Trenčianskeho kraja za minulý rok je Street Food Kitchen z Handlovej

Víťaz súťaže 'Top gastro zariadenie Trenčianskeho kraja 2020' si  ocenenie prevezme na májovom medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF  Slovakiatour v Bratislave.

Top gastrozariadením Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) za minulý  rok je reštaurácia Street Food Kitchen z Handlovej. O víťazovi súťaže  Krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR) Trenčín región rozhodlo  internetové hlasovanie.

Ako informoval predseda KOCR Trenčín región Juraj Gerlici, za 58  nominovaných reštauračných zariadení hlasovalo celkovo 3046 hlasujúcich.  Víťaznú reštauráciu podporilo 452 hlasujúcich. Druhé skončilo Ivet  bistro z Trenčína, tretiu priečku obsadila Reštaurácia Pod babou v obci  Omšenie v Trenčianskom okrese.

„Veľmi nás potešil tohtoročný záujem o súťaž 'Top gastro zariadenie  v Trenčianskom kraji 2020'. Napriek tomu, že gastroprevádzky nemohli  využiť svoj potenciál v roku 2020 na 100 percent, ľudia stále vnímajú  ich kvalitu, snahu a často aj kreativitu pri zvládnutí danej neľahkej  situácie. Celkové množstvo hlasov bolo trojnásobne vyššie ako v minulom  roku,“ doplnil Gerlici.

Víťaz súťaže 'Top gastro zariadenie Trenčianskeho kraja 2020' si  ocenenie prevezme na májovom medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu ITF  Slovakiatour v Bratislave. Na veľtrhu zároveň odovzdajú aj ocenenia za  rok 2020 pre top ubytovacie zariadenie, osobnosť cestovného ruchu, top  inováciu v cestovnom ruchu, top turistický produkt a zariadenie  prístupné pre ťažko zdravotne postihnutých Trenčianskeho kraja. O nich  rozhodne odborná komisia zložená zo zástupcov oblastných organizácií  cestovného ruchu.

Foto: Koláž z FB Street Food Kitchen

Ďalšie správy