Video: Nany Hudák vydáva prvý sólový album na elektrickej gitare

19.5.2022
Video: Nany Hudák vydáva prvý sólový album na elektrickej gitare

Nany vydáva 20. mája svoj prvý sólový album a  prvýkrát s elektrickou gitarou. Skvelého pesničkára a človeka môžete  teraz podporiť ľubovoľnou sumou a my vám ako poďakovanie pošleme jeho  nové CD s názvom Mramorové slnko.

Na albume Mramorové slnko bude 10 piesní a najmä elektrická gitara,  ktorá Nanymu vstúpila do života už dávno s heavy metalom. “Minulý rok mi  ju dali do ruky na jednom festivale a mne sa to veľmi pozdávalo. Odrazu  je z toho celý album, veľmi osobný, prvýkrát sólový a s elektrickou  gitarou. Som zvedavý, čo naňho poviete,” hovorí prievidzský pesničkársky  samorast, ktorý doteraz vydal 7 štúdiových nahrávok. Spievať a hrať ste  ho mohli počuť na lúkach, v čajovniach a iných pekných miestach,  častokrát aj na spoločných vystúpeniach s Martinom Geišbergom.

“Mám veľkú radosť, keď vidím, že umelec, ktorého podporujeme,  napreduje. Že je schopný si za niekoľko rokov vytvoriť vlastný spôsob  nahrávania a fungovania, ktorý je samostatný a nezávislý od všetkých.  Vždy to vo mne vyvolá pocit, že tomuto chcem pomáhať aj naďalej.  Výsledkom našej malej priateľskej pomoci je album Mramorové slnko,”  hovorí Shina, zakladateľka Slnko Records.

Na Mramorové slnko teraz spúšťame predpredaj za ľubovoľnú sumu. Nechceme sa tváriť, že zbierame peniaze, aby sme  album mohli spraviť. Album je už hotový a vyjde tak či tak. Skôr to  vnímame ako možnosť podporiť Nanyho tvorbu a činnosť vydavateľstva.  Ďakujeme!

Zdroj: slnkorecords.sk

Ďalšie správy